Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyikünk az önző a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk az önző a kapcsolatban? Párom (38F) vagy én (24N) ? Gyerekes lenne a felfogásom? Szeretnék tudni én is költeni magamra, szèp ruhàkat venni, különfèle hobbikról fantàziàlok,de sajnos mind drága számomra.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy éve élünk együtt. A probléma az anyagi különbség közöttünk. Ő nettó másfél milliót keres,én viszont csak nettó 200-at. Munka mellett tanulok, kèpzèsekre jàrok,hogy idővel jobban fizető állàsra tehessek szert. Ő azt vallja,hogy felezzünk meg minden költséget,rezsi,közös költség, élelem stb stb...viszont szerintem nem fair így, mert ez esetben nekem minden pénzem elmegy,nemhogy 0-ra,mínuszba jövök ki. Ő viszont meg sem érzi ezt a pènztàrcàjàn. Nyilván be szeretnék szàllni,hisz közteherviselès,mègis úgy vélem, igazságosabb lenne fizetés arànyosan intèzni a kiadàsokat. Neki így is úgy is marad bőven költőpènze, nekem viszont semennyi...Mi erről a véleményetek? Önző vagyok és anyagias?



2022. jún. 8. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
100%
29-es válaszodból egyértelmű már. Kontroll alatt akar tartani minden értelemven. Ez egyre rosszabb lesz, még most hagyd ott, amíg el nem veszi azt a 200 ezredet is.
2022. jún. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
100%

#29 Mekkora ökör vagy😂

Olyan egyértelműen írod! 😀👍 Gratulálok

2022. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
59%
Már megint etetitek ezt a hülye trollt.
2022. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
31%

A 23-as vagyok!


Én nem utálok minden nőt, csak a hozzád hasonlókat, akik már 24 évesen meg vannak róla győződve, hogy nekik minden jár alanyi jogon! Meg a többit, aki adja alád a lovat!

De azért tényleg jó lenne ha eldöntenétek, hogy egyenjogúságot akartok, vagy egy 15-20 évvel idősebb férfin élősködni! Mert a kettő nagyon nem jön össze!

Idejössz te is panaszkodni, hogy nem költi rád a fél fizetését, meg, hogy kontrollálni akar téged. De hát a te döntésed, hogy vele vagy, és te tűrsz neki minden nap!

Szépen hagyd ott, és keress magadnak egy korban hozzád illő normális srácot, akivel azonos életszakaszban vagytok, és kezdjétek el közösen építeni az életeteket!


Ja, hogy az nem elég kényelmes? Hát ez van! Az élet nem csak játék és mese!

2022. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmentek nyaralni, akkor ki állja a költségeket? Mert ha te nem tudsz férlerakni, akkor gondolom ilyenekre sem marad pénzed. Ezt hogy osszátok el?

Mert egy nyaralás nem olcsó, akármilyen szállásról is van szó.

Ha szórakozni mentek, azt hogy fizetitek?

Ha szeretnél ruhát, cipőt venni magadnak, miből tudod megoldani, ha mínuszra jössz ki?

2022. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele maradsz, akkor esküszöm mazochista vagy, vagy egyszerűen egy palimadár.

Jézusom, olvasni is rossz volt. Ilyen tényleg létezik??

24/N

2022. jún. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%

Én a te álláspontodat osztom.

Még úgy is, hogy nyilván nem szeretnék " eltartani" valakit, az mindkét félnek rossz.

De azt sem tudnám elviselni, hogy neked hi végén kölcsön kellene kérned, én meg nézegetném, hogy maradt e 800 ezet ebben a hónapban.

Tehát alapvetően neked adok igazat.

2022. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

#23

A pasi is megtehetné, hogy egy már befutott, karrierjét felépített, jól kereső 35 körüli nővel áll össze. De neki a friss pipihús kellett.

Ne röhögtess már az eszmefuttatásoddal, mert SEMMI logika nincs benne.

2022. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el ezt a suttyót. Mégis hogy képzeli? Fiatal csaj kellene neki költség nélkül Te pedig hagyod magad kihasználni. Ekkora fizu mellett nyugodtan megtehetne hogy Te egy forintot sem fizetnel a mindennapi kiadasokba. Magadra kolthetned a fizetésed. Amúgy pl. a nyaralást ki fizeti? Ő megy a Maldiv szigetekre Te pedig a járda szigetekre? 50F
2022. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
69%

Na látod meg is van a válasz.


24-es: valóban féltékeny típus,bár nincs rá oka.Simàn letagadhatna 10 évet,iszonyat jó pasi (tudom,nem csak a külső számít). Ez lejön pl abból,hogy vannak ruhàk,amiket csak az ő társaságàban hordhatok illetve számonkèri rajtam,ha fiú ismerősöm làjkolja egy képem.


Féltékeny, ez a történet mozgatórugója. Nem a te havi 100 hiányzik neki mert nélküled is röhögve megélne havonta a pénzéből. Fél attól hogy elveszíthet igy próbálja koordinálni a lehetőségeid. Ha meg nincs pénz nem tudsz költeni se magadra, programokra se jut csak vele.

Hiába irod milyen jó pasi ez a te szubjektív megítélésed, ettől még lehet hogy önbizalma és nullának érzi magát. Lehet korábban már padlóra rúgták az önbizalmat és ezért ilyen.

Ezt vagy eltűrőd ennek a tudatában vagy veszed a cipőd és papa..

Lehet ám a BMW X mittudoménben is sírni mert rosszul érzed magad az adott életben. Ezen átmentem amikor veled egykorú voltam, de váltottam momdjuk már későn. Igy azonnal felismertem a miérteket és hogy nem a pénz a mozgatója. Szerintem neki vannak befektetései és az a havi 100 befolyik pluszba onnan igy nem is lenne szüksége rá. Aki ennyit keres és ilyen spórolós annak vannak befeketetései amik termelnek havonta.

24 voltam / 30/N

2022. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!