Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyikünk az önző a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk az önző a kapcsolatban? Párom (38F) vagy én (24N) ? Gyerekes lenne a felfogásom? Szeretnék tudni én is költeni magamra, szèp ruhàkat venni, különfèle hobbikról fantàziàlok,de sajnos mind drága számomra.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy éve élünk együtt. A probléma az anyagi különbség közöttünk. Ő nettó másfél milliót keres,én viszont csak nettó 200-at. Munka mellett tanulok, kèpzèsekre jàrok,hogy idővel jobban fizető állàsra tehessek szert. Ő azt vallja,hogy felezzünk meg minden költséget,rezsi,közös költség, élelem stb stb...viszont szerintem nem fair így, mert ez esetben nekem minden pénzem elmegy,nemhogy 0-ra,mínuszba jövök ki. Ő viszont meg sem érzi ezt a pènztàrcàjàn. Nyilván be szeretnék szàllni,hisz közteherviselès,mègis úgy vélem, igazságosabb lenne fizetés arànyosan intèzni a kiadàsokat. Neki így is úgy is marad bőven költőpènze, nekem viszont semennyi...Mi erről a véleményetek? Önző vagyok és anyagias?



2022. jún. 8. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
92%

Pont ugyanennyi korkülönbség volt barátnőm és köztem, csak pár évvel fiatalabbak vagyunk.

Több, mint 3szor annyit kerestem, mint ő, és én sem tudtam elnézni, hogy tényleg minden pénzét, az utolsó fillérjét is odaadja, ha mindent szigorúan felezünk. Ezért inkább keresetarányosan csináltuk a dolgokat.


Ettől függetlenül az 51-es válasza nem hülyeség. Most például ugyan fizikailag ő már nincs itt a közös albiban, amit én egyedül is fenn tudok tartani, de egyelőre nem tudott még olyat találni, aminek egyedül a bérleti díját plusz rezsit ki tudná fizetni a fizetéséből, mert közben itt elszálltak az albi árak. Ismerősöknél csövezik, pár napi ruháján kívül mindene itt van (saját döntés, én felajánlottam, hogy addig édesanyámnál leszek, amíg talál lakást). Visszatérve az 51-esre: barátnőmnek hamis képet festett a kettőnk együttélése arról, hogy valójában hogyan tudna boldogulni az életben.

2022. jún. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!