Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is undi, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is undi, ha egy kapcsolatban a nő nem epillálja/borotválja le minden nap tükörsimára a hónalját?

Figyelt kérdés
Ha már làtszik az egy-két napos "borosta", az undorító! Én is megborotválkozom minden nap, aki ennyire lusta, hogy ez nem fér neki bele, az ne akarjon kapcsolatot!
2022. jún. 11. 09:59
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

9

A "természetes" szót kerested. Szívesen.

2022. jún. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%

9 az ellenpontozóknak ronlik igy az érteke aki a tobbsegi vélemény ellen pontoz.

Azaz ha zöldet pontozol le neked lesz belole minusz pontod de mindegy.

Vagy ha pirosat pontozol fel es piros marad az is ellenpontozqs

2022. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
94%
13, nem ez a lényeg :D hanem, hogy most jól móresre tanított mindenkit. Biztos a játék táblát is fél borítja, ha nem ő nyer a ki nevet a végén-ben. Sakkot nem mertem írni...
2022. jún. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
98%
De magát szívatta meg a lepontozassal. Ez benne a lényeg. Saját magának adott igy minuszpontokat
2022. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
98%
15, én tudom és értem is. Ugyanakkor az ilyen ember típusnak sokkal fontosabb, hogy ő most aztán megmutatta, mint, hogy ez milyen következményekkel jár.
2022. jún. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
98%
Be lettünk fenyítve, gyerekek. 😂
2022. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
97%

nem!

nekem párom külön mondta hogy őt nem zavarja, se ott se lábon, azót sokkal fesztelenebb vagyko ezzel kapcsolatban

2022. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
97%

bizos hogy férfi vagy, hisz minden nap nem is lehet epilálni, azt két-három hetente kell

férfiak bezzeg ha azt kérjük hogy minden nap borotválkozzon avgy csak 3 naponta igazítsa a szakállát akkor meg van sértődve hogy a való életben az lehetetlen elvárás és milyen felesleges

2022. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
A szőrös férfihónalj miért nem undi? Mert a sajátodat nem látod?
2022. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem fér neki bele"


Mert az ilyen mint te az csak a hónalj simaságára érzékeny igaz? Gondolom nyaktól lefele elvárás a tükörsimaság a hét minden napján. Ebben az esetben javasolnám a teljes mértékben vegán, bio, hús, bőr és mindenmentes "nőt". Kicsit kopogósabb de cserébe garantáltan szőrmentes.

2022. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!