Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is undi, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is undi, ha egy kapcsolatban a nő nem epillálja/borotválja le minden nap tükörsimára a hónalját?

Figyelt kérdés
Ha már làtszik az egy-két napos "borosta", az undorító! Én is megborotválkozom minden nap, aki ennyire lusta, hogy ez nem fér neki bele, az ne akarjon kapcsolatot!
2022. jún. 11. 09:59
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
97%
Ezt a kérdést egy férfigyűlölő nő írta, nem létezik olyan férfi, akit ez zavarna. Legalábbis én még eggyel nem találkoztam, pedig volt már közöm párhoz.
2022. jún. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
97%

22

De tényleg... Ezt vagy egy kétbites férfi, vagy egy troll írta ki. :)))

2022. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
80%
Egy szánalmas incelke vagy, aki nőt még a valóságban nem látott közelről.
2022. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
92%

" Én is megborotválkozom minden nap, aki ennyire lusta, hogy ez nem fér neki bele, az ne akarjon kapcsolatot!"


Ha hónaljadat és az intim területeket, az ánuszod környékét is beleértve naponta tükörsimára borotválod / epilálod / gyantázod / gyantáztatod magadat, akkor lehet kapcsolatod olyan nővel, akinek sehol nincs fél milliméteres szőr sem a testén.


Ha nem teszed, akkor igénytelen vagy, és ne akarj kapcsolatot.


Szívesen! xD

2022. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem egészsgés minden nap borotválni egy olyan érzékeny részt.

Aki ennyire nyomi, az ne akarjon kapcsolatot.

2022. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a rücskös, kipattogott bőr undi, ami attól alakul ki, hogy naponta baszogatod a bőröd borotvával. Senki sem hal bele a 2-3 napos borostába.
2022. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
97%
#22 nekem pedig volt ilyen pasim. Megpróbálta adni a lazát meg a megértőt, de igazából őt tényleg zavarta a másnapos hónaljam/lábam/bármim, amikor reggel nála ébredtem és már látszottak a fekete pöttyök. Szóval én simán elképzelhetőnek tartom, hogy tényleg pasi írta ki a kérdést, persze az már más téma, hogy az exem sem volt éppen egy főnyeremény intellektuálisan, szóval ebből az egy elemes mintából kiindulva.. :D
2022. jún. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
25. Már bocs de az én ánuszom környékén egy deka szőt nincs, akinek ott is nő, na az tényleg valami undoritikusz homopitekusz!
2022. jún. 11. 12:35
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Metroszex vagy? 😂😂
2022. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
#29 Ha férfiként nincs szőr a segglyukadnál, akkor valami hormonbajod van valószínűleg, kevés lehet a tesztoszteronod. Ezt halálosan komolyan mondom. (De valószínűbb, hogy van, csak mivel nem látod, nem tudsz róla.)
2022. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!