Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezt előtte meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt előtte meg kellett volna beszélnem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátomnál javítanak valamit az utcájában és péntek óta nincs vize. Felajánlottam neki, hogy jöhet hozzám fürödni, meg hozza a ruháit kimosni.

Nem gondoltam, hogy ez olyan nagy dolog, hogy előtte meg kellene beszélnem a barátnőmmel, és emiatt eléggé kiakadt. Számonkért, hogy miért engedek be mindenkit az otthunkba (én vagyok a lakás kizárólagos tulajdonosa), és hogy ő nem azért dolgozik, hogy mindenféle jött-ment alakok a mi számlánkra fürödjenek.

Komolyan elvárná, hogy most számlazzak ki a barátomnak egy kád melegvizet, meg 1 deci tusfürdőt.

Veszekedtünk egy kicsit, aztán tegnap este hazament a szüleihez, azóta nem beszéltünk.



2022. jún. 13. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
De itt az a fő baj, hogy te sem érzed, hogy szólnod kellett volna, hogy valaki ott lesz a közös életteretekben.
2022. jún. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Bizony nem veszem észre. Mi is ezzel a baj? Nem szarta tele a kádat, csak megfürdött. Ő sem kérdezi meg, vagy jelenti be előre, ha meglátogat minket az anyja, és nem is várom el.
2022. jún. 13. 21:34
 13/20 anonim ***** válasza:
93%
Pedig ez lenne a normális.
2022. jún. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Na , hogyan folytatódott? Haza ment aludni?
2022. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%
Nőként írom, a csajod egy hisztis pitsa.
2022. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az "én vagyok a tulaj, tehát neked kss van" mentalitással gyorsan kezdj valamit, mert ez nem oké.


Én is utálnám, amikor hazaesek hullafáradtan, kerülgessek még egy embert, mert a kedvesem "elfelejtett" szólni, hogy jön.

2022. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Aki ilyenen kiborul nem teljesen normális. Ha állandóan ott fürödne, még rendben is lenne a reakciója, de így.... Szerintem túlreagálta és nem is kicsit. 31/f
2022. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Visszajött a barátnőd, kérdező?
2022. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen, vissza...a cuccaiért.
2022. nov. 4. 16:38
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor ott már más baj is volt. Jól van ez így. Majd találsz olyat, akivel jó lesz.
2022. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!