Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élek férjemmel már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vk1995 kérdése:

Együtt élek férjemmel már 3 éve , van egy 2 éves kis fiúnk és elküldött engem dolgozni . Most azt akarja ,hogy mindenek a felét fizessem + a kaját vegyem otthonra egyedül+ minden házi munkát egyedül végezzek. Ez így normális ?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le nekem ,hogy hogyan lenne ferr . Azért mondja ,hogy egyedül álljam a kaja pénzt mert ő keveset van otthon heti 5 napot dolgozik minden nap 10 órát és neki sokkal több pénze van azért nem akar közös kasszát .

#házasság #Család kassza #Lakbér fizetés #Közös gyerek nevelés
2022. júl. 2. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaja és házimunka felesbe. Úgy fair. Plusz a gyerek bölcsije is felesbe fizetve.
2022. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint az a felvetés, hogy elmenj dolgozni, nem az ördögtől való.

Viszont a mai fiatal párok felfogása számomra elég elszomorító ami az anyagiakat illeti.


Együtt éltek, gyerek is van. Közös kiadásokban kéne gondolkodni. Több pénzt keres oké, de gondolom ő is abban a házban lakik mint te, és abból a kajából is eszik amiből te.

Ha te is elmész dolgozni, kereset arányosan el tudnátok osztani a pénzt.

Így lenne fair. Szerintem...

2022. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Jobban jarsz ha elválsz.
2022. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
99%
Valaszthattak volna normalis tarsat, de te ezt valasztottad... Ha nem tetszik, koltozz el.
2022. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs hazassagi szerződésetek, akkor az ő keresetének a fele a tied, a te keresetednek a fele az övé. Talán jó volna, ha ezt felfogná. Említsd meg neki. Ezt írta alá ugyanis
2022. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Hogy vállalhatnak az emberek egy EGY ÉVES KAPCSOLATBA gyereket? Az eszemet eldobom. Hova a francba kell sietni? Miért nem lehet előbb megismerni a másikat?
2022. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
Elkuldott dolgozni… gondolom azért mert neked eszed ágában sem volt elmenni, hanem csak otthon lenni.
2022. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 5 mond. De nekem gyanús hogy le akar lépni.
2022. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
15%
2 éves gyerekkel mit akarsz még otthon lebzselni? Ha csak a férjed nem keres kiemelkedően, azért rohadt megterhelő 3 embert eltartani egyedül
2022. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Off:"Hogy vállalhatnak az emberek egy EGY ÉVES KAPCSOLATBA gyereket?"

Számold át jobban... 9 hónapig az anyjában is nőtt...


On: Hát kérdező, nem is értem, hogy azon miért akadsz ki, hogy dolgoznod kell. Az elmúlt évben nagyon megnőtt mindennek az ára, gondolom a férjed (tudod, akit annyira ismersz) viszont nem keres kétszer annyit, mint mondjuk 2020-ban. Az, hogy vegyél te mindent és fizess te mindent.. Gondolom, hogy így akar magától elmarni, mert unja a fejedet.

2022. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!