Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom gyereke 10 evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom gyereke 10 evesen azt mondja, hogy ha lesz a férjemmel kozos gyerekunk akkor o megoli a gyereket akkor miert mondhat ilyet? Ez normalis?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 10 eves a lany. Nalunk volt hetvegen. A ferjem megkerdezte tole hogy orul e majd neki ha lesz kisteso tolem,erre kozolte hogy megoli oket. Parom szerint ezt a kijelentest nem kell komolyan venni. Szerintem meg ez fura. Egy 10 eves hogy mondhat ilyet? Nekem ez rosszul esett.

2017. nov. 14. 14:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a féltékenység beszélt belőle. :)

Nyilván nem ölné meg egy 10 éves. Remélhetőleg:D

2017. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Igen nyilvan nem olne meg. De ez gonoszsagra vall vagy valami pszichologiai gond van vele?
2017. nov. 14. 14:28
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

meg nem ölné, de a féltékenység teljesen gyakran előforduló dolog ilyenkor.

szoktak lenni galibák, sőt, még bántalmazásról is ovlastam ilyen helyzetben, pont ezen az oldalon

2017. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Arra is kovetkeztettem hogy engem utal azert mond ilyet.
2017. nov. 14. 14:29
 5/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem valami nagyon nincs rendben a lánnyal. Lehet az anyja hangolja ellened ennyire?
2017. nov. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Az anyja mar az elejetol fogva tele beszeli a fejet velem es az apjaval kapcsolatban.
2017. nov. 14. 14:32
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbiakban nem változik, javasolni kellene pszichológust, beszéltesse az érzéseiről
2017. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De epp ez az hogy lehet csak tulgondolom de alapbol furcsa a gyerek. Nem koszon senkinek,nem mer megszolalni emberek elott 10 evesen. Es a ferjemnek meg az volt a furcsa hogy amikor rajzolt a gyerek akkor idegbol nyomta a ceruzat a papirra es firkalt. Vagy en reagalom tul?
2017. nov. 14. 14:35
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Nem érzihogy az apja eléggé szereti
2017. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, lehet probléma veled. De szerinted nem viselhette meg pl. az, hogy nem mindkét szülőjével él?

hány évesen hagyta ott őket apa?

2017. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!