Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 3 év után összeköltöztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után összeköltöztem párommal és mégsem éreztem azt hogy mi egy család lennénk,veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást de már nincs szerelem összeköltöztünk 1 évet éltünk együtt és utánna visszaköltöztünk szüleinkhez pénzügyi okok miatt. De visszagondolva nem éreztem ugy hogy mi egy család lennénk,párom gyakran elment hol velem hol barátaival,külön kajánk volt a hűtőben.Mert nem főztünk,néha másik kajáját megettük.Volt pár veszekedésünk mert végre lehetett valahol megbeszélni problémáinkat és ilyenkor veszekedtünk hangosabban,amire amúgy sose volt esélyünk mert vagy a szülők voltak a közelben vagy más emberek.

2022. júl. 11. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, hogy nem vagytok egy család, de nem vagytok egymáshoz illők. Meg az érződik, hogy sose volt igazi mély szerelem köztetek. Sajnálom, de úgy látszik nem ő a te embered.
2022. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon sok pasi mellett érzem azt, hogy kivulrol nézve minden nyugis, együtt élünk, ott fekszik az ágyon, en főzök, este szex stb MINTHA egy család lennénk, vagy osszetartoznánk, MIKÖZBEN folyamat azt éreztem, hogy csak a holnapi nap sem biztos, hogy nem e szakitunk.

Minden nap azt érzem általában minden eddigi kapcsolatomban, hogy lehet csak 1 nap van es holnap szakitás van.

A másikon mindig azt érzem hogy neki ez most kényelmes, de azért nem ragaszkodik hozzá foggal körömmel.es nem sok kell kilépnie ebbol.


Néha kiprobálom azt az érzést, megjatszom magamban mintha a férjem lenne aki mellett nem kell aggódnom "énekelgetve" főzök mintha 20 evig is bizhatnék abban hogy egyutt maradunk, az ilyen pillanataimban amikor bízom a másikban, bízom a kapcsolatunkban, hiszek bennünk, egyszeruen megdöbbent az amikor a másik nekiáll veszekedni..

2022. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Különbözik az elképzelésetek az életről. De ha szeretitek egymást, akkor beszélgetni kell, és kerülni kell hogy a másik ezt támadásnak vegye. A beszélgetés azt jelenti, hogy "meg akarlak érteni", és hogy te is megérts engem.

Van amikor az ember élvezni akarja a szabadságot, az életet. Ehhez neked is jogod van... van amikor jó elmenni a haverokkal sportolni, vagy a csajoknak egy bevásárlós napra.


Szerintem beszélgessetek többet. Nem kell végletnek látni, ha eltűnnek az érzelmek. Sokszor a családtagjaink, barátaink felé sem érzünk lángoló szeretetet, mégis szeretjük őket. Egy kapcsolatot meg fel lehet frissíteni.

Ha a srác érett, akkor jó érzés látni, hogy a párja küzd a kapcsolatukért, és nem ellenségesség miatt veszekszik, hanem mert együtt szeretne élni vele.

De lehet h mindkettőtöknek változtatni kell, és az összecsiszolódás folyamat.

2022. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek egymáshoz és ezen (ennyi közösen eltöltött idő után) ne akarj változtatni. Nincs (nem volt) meg az összhang.
2022. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hasonlót erzek én is, de nekem azért mert én támogatom segitem őt még akkor is ha az én dolgomat át kell szervezni vagy félre kell tennem es emiatt én tovább kell dolgozzak majd h az enyém is meglegyen. Tőle viszont csak a kifogást meg a"majd" ot kapom, akkor is ha ül a tv előtt.
2022. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy összeköltözöl valakivel, még messze nem lesztek egy család. Ez nem így működik.

Lakótársak, haverok is élhetnek egy helyen adott esetben, ők mégsem család. Nem olyan az egymáshoz való viszonyuk.

Nekem pl a férjem a családom, mert szeretem, mert ő a lelki társam, mert vele képzelem a jövőm, mert együtt akarjuk leélni az életünket, boldoggá tenni egymást, együtt leküzdve az esetleges nehézségeket, és mert hivatalosan is összekötöttük az èletünket.

Mi egy csalàd, egy összetartó szövetség vagyunk, ez egy érzés, feltétlen bizalom, mély szerelem és őszinteség kell hozzá.

Ha majd megtalálod az igaz szerelmed, ő lehet a családod, és vele kapcsolatban ezt így is fogod érezni.

2022. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!