Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gáz, ha egy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy már nem fiatal, nem gyerek 30 as férfi, a nyaralás összegét minden éven valamilyen más cuccba invesztálja bele? Pl 250e ezer/fő, abból nyáron új bútort, v új telefont, laptopot vesz. Szerencsére nincs nőm, aki számon kérné.

Figyelt kérdés

Nők! Kiraknátok mint macskát...

Én szeretem ha szűk 1 havi fizumból olyan dolgot veszek, ami évekig (3-4 biztosan) ott lesz és használható és semmibe sem nézem a nyaralást, ami elmúlik, csak egy emlék. 37 F.


2022. aug. 4. 19:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz, én is több értelmét látom.
2022. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is inkább veled tudok azonosulni.
2022. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1. Egyetértek, csak hát 5/4 nő utazásmániás az ismerősi körben is. Tarts dolgok nem annyira fontosak nekik, csak az élmény. Én pl az utazásra szánt 200-250 ezremből 10 év alatt vettem mikrót, hűtőt, fagyasztót, 300 ezres samsung telefont, 260 ezres hp laptopot, 10 új cipőt meg ruhát, hobbifelszerelést, 100 ezres nyomtatót, 100 ezres szárítógépet, 2 jó ágyat a két szobámba.
2022. aug. 4. 20:06
 4/25 A kérdező kommentje:
És akkor randin megkérdik mikor és hol nyaraltál. Nekem ez ismeretlen fogalom szinte. Nem azt mondom, hogy nem mennék párban 1 hétre valahová, na de egyedül annyira nem motivál a dolog.
2022. aug. 4. 20:08
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Ti így gondolkodtok.

De ezek csak tárgyak, amik úgyis lecserélődnek vagy tönkre mennek.

Az emlékeket viszont senki nem veszi el és jó mindig visszagondolni rá.

Én is szeretem az új cuccokat, de kezdem azt érezni, hogy az 5. új cipő már nem hoz lázba.

2022. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Egyedül pedig érthető, ha nem motivál az utazás. Ha pedig ebből így új cuccokat szerzel be, teljesen érthető és szíved joga.
2022. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: SENKINEK nincsen joga számonkérni, hogy mibe invesztálsz bele - főleg, hogy azt a pénzt TE kerested. :)))
2022. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

Hát nekem a nyaralás max annak az emléke, hogy hogyan feküdtem el a nyakam a repülőn, hogyan kaptam már megint gyomorrontást és hogyan menekültem a nap elől egy héten keresztül... Kurvára nem élvezem.


A tárgyak közül van, ami sokkal boldogabbá tesz, mert hónapokon át megvan az újdonság varázsa, kiszolgál rendesen, jobbá, kényelmesebbé teszi a mindennapokat. Vagy mikor a hobbimra költhetek és vehetek új eszközöket, amik modernek és csodálatos velük dolgozni. Vagy egy képzés, új dolgokat tanulni, új dolgokra képesnek lenni...


Nekem ez az élmény, nem rostokolni a fasz végén, távol a kényelmet adó dolgaim 80%-ától és tönkretenni magam egy hét alatt.

2022. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
#8 Ha így gondolod az baj, de a te dolgod.
2022. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

9

Az a baj, hogy szerinted baj, ha más nem azzal töltődik fel és nem azt tartja jó befektetésnek, amit te.


A szüleim világjárók voltak, nem ülhettem a seggemen egy nyáron sem kisebb koromban. Köszönöm nekem annyi bőven elég volt, voltam putriban meg luxushotelben is, aludtam a folyóparton bezsúfolva egy kis autóba a 40 fokban, meg lakókocsiban a francia alpokban és gyűlöltem minden percét mindegyiknek. Most már inkább arra törekszem, hogy a saját otthonomban érezzem úgy magam minden nap, mintha nyaralnék.

2022. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!