Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerinted mit tegyek? Több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mit tegyek? Több éve együtt vagyok a párommal még a szüleinél lakunk. Úgy érzem hogy még jó sokáig ott fogunk lakni ami nem zavarna ha ezenkívül komolyan venne engem de nem úgy érzem

Figyelt kérdés
Nem beszél a jövőről hogy saját ház vagy ilyesmi, úgy érzem hogy tiszteletlen sokszor velem és nem becsüli meg hogy vagyok neki én férjhez akarok menni de szerintem ő ilyenre egyáltalán nincs megérve pedig már benne van a korban. A pénz amit megkeres akaratán kívül elmegy sok egyéb dologra albérletbe nem tudunk menni mert egyedül nem bírnám fizetni. Nekem még nincsen autóm így ha kell el jön értem de nem szívesen . kb oda-vissza 1 kmert kell megtennie értem autóval és ezért is hisztizik. A stresszt ami rajta van rajtam tölti le. Nincs közös hobbink sajnos így a hétköznapok kicsit laposak. Úgy érzem hogy komolyabbnak kéne lennie ha őt akarom a végleges páromnak márpedig jó lenne de így kicsit felek hogy csak az időmet pazarlom.

2022. aug. 9. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Egyébként igen, leírásod alapján, csak az idődet pazarlod.
2022. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében megválaszoltad. Az idődet pazarlod.
2022. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok tökéletes, de már nem tudom mit tegyek én szeretem és így éreztem hogy ő is velem akar lenni
2022. aug. 9. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek óta együtt vagytok, akkor kellene közös terveiteknek lennie, ha még szóba sem került itt az alkalom! Amit leírtál, abból gyakorlatilag az derül ki, hogy ágymelegítő vagy. Nem tudom, hogy miért lenne neked ő jó végleges párodnak, egy jó szót nem írtál róla!
2022. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is párom szüleinél lakunk,már lassan 3 éve...de folyamatosan arra keresünk hogy elköltözzünk! Van jövőkép.


Ha köztetek ez még nem került szóba akkor hozd fel! Rosszat nem teszel vele,esetleg még többet is megtudsz :)


Az hogy nem szívesen megy érted a munkába az nagyon gáz :( vagy akkor adná oda a kocsit és kész.

2022. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így szerintem sok értelme nincs.

Ha maradsz mellette akkor ne várj tőle többet, ő ilyen és valami csoda kellene hogy történjen amitől egy kicsit is megváltozik,ne csináltasd fel magad ha esetleg arra gondolnál mert akkor csak rosszbb lenne a helyzet.

Már ott bukta a kapcsolat ha tiszteletlen+azt érzed hogy nem becsül meg,így már nagyon is offos a ti kapcsolatotok, ha ez az alapvető dolog nincs meg akkor szerintem nem is érdemes ezt tovább erőltetni.

Tudom hogy szereted, de így csak el fog menni az idő feletted és később bánni fogod az egészet.

Nevetséges hogy 1km miatt hisztizik, nagyon elkényeztették vagy még kényeztetik a szülei.

Több év után azért illő lenne valami közös hobbi,terv, én kb az első 3 hónapban biztosan tudnák és gondolom te is.

Eléggé gyerekesen viselkedik.

Akit valóban szeretünk azzal nem bánunk tiszteletlenül, ha valamiben hibáztunk akkor bocsánatot kérünk.

Egy jó kapcsolatban kommunikálni kell mert anélkül nem fog működni jól, mindent meg kell tudni beszélni higgadtan.

Mindig az ilyen csókák a mázisták az életben, bár lehet hogy én is az lennék ha próbálkoznák is a nőknél.

Pihenjétek ki magatokat,üljetek le négyszemközt, beszéljétek meg hogyan tovább? Mond el neki téged mi bánt? Ha rosszul reagálj le a dolgokat, esetleg megigér több dolgot is és semmilyen változás nem történtik már csak azzal a helyzettel hogy tisztelettel bánjon veled akkor ezt a kapcsolatot nemérdemes erőltetni.

Így gondolom 24 éves fejjel.

2022. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyi látszik, hogy nem a saját életedet éled, hanem az anyagi bizonytalanság vezérel.
2022. aug. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

úgy érzem hogy tiszteletlen sokszor velem és nem becsüli meg hogy vagyok neki - ki kell dobni és keresni olyan férfit, aki tisztel.


PErsze neked fontosabb az anyagi biztonság, minthogy megbecsüljenek, ami nem jó. Kapd össze magad.

2022. aug. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Panaszkodsz , de aztan ugyse lepsz mert “szereted”.


Hat nem szereted. Csak azt hiszed. Onertekelesi problemad van.


Mar reg fel kellett volna szedni egy belevalo komoly pasit es lelepni vele.

2022. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!