Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg nehéz egy albérlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XcuteX kérdése:

Tényleg nehéz egy albérlet?

Figyelt kérdés

Most a párommal az anyukája házában élünk, ez egy emeletes ház es felül a bátyja es a párja plussz 2 gyerekük lakik, alul én a párom és az anyukája persze mi külön szobába de közös a fürdő a konyha a nappali.

Én már szeretnek inkább külön élni a párommal és hogy legyen értelme a munkánknak venni ezt azt és látszódjon, például ha a hűtőbe veszek magunknak valamit akkor az ott is maradjon, vagy egy szárítot vagy akármit csak külön magunknak.

Albérletbe is elmennék igazából a párommal de ő valamiért neheztel rá.


2022. aug. 21. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyeneket olvasva valahogy megnyugszom, hogy apám egy fa** volt és ennek okán fiatalon önállosúltam..

Beteges ez a nem leválás, ami a párod családjában történik.

2022. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

"ha a hűtőbe veszek magunknak valamit akkor az ott is maradjon"

Addig is segíthet egy külön polc vagy kajásdoboz a hűtőben.

2022. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
Mivel nem ismerem az an, agi helyzeted, nehéz okosat mondani. De azért tekintve a jelenlegi politikai és világgazdasági helyzetet, okosabb egyelőre nem pattogni és hálát adni a fedéléet a fejed felett. Persze tudom, a nők sokkal jobban szeretnek érzelmi impulzusok alapján logikátlan eszetlen hírtelen döntéseket hozni
2022. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Neki kényelmes a megszokott élete, neked meg kényelmetlen, mert ott te csak vendég vagy, ráadásul sokan vagytok. Ha a te szüleiddel élnétek, ő sem ragaszkodna hozzá.

Igen nehéz az albérlet, mindent magatoknak kell megoldani, de cserébe hatalmas szabadság, nem kell senkit kerülgetni, azt csináltok, amit akartok.

2022. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom, azért neheztel rá, mert havi 100-150 ezret dob ki az ablakon, és sose lesz az övé. Ráadásul a rezsi több, mint ami most a rátok eső rész.

De tegyetek egy próbát: három hónapig tegyetek el havi 180 ezret. Ha megy, akkor albérlet is menni fog, és van pénz kaucióra. Ha nem megy, akkor albérletben éhen fogtok dögleni.

2022. aug. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Albérlet nettó bukó. Nem ritka már a havi 150-200 és abban még nincs benne a rezsi. Persze, találhatsz olcsóbban, de az olyan is. Sokan vállalják és leragadnak, mert egyszerűen a magyar fizetések nem teszik lehetővé a továbblépést.

Ha van megfelelő önerőd, gondolkozhatsz hitelre lakás vásárlásban. A törlesztő hasonló lesz albérlet árához, de ilyen módon saját tulajdonodba fekteted. Akár pároddal együtt is vehettek fel hitelt.

2022. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%

Ez egyén függő... Az igazán szabad ember, nem azt csinálja amit akar, hanem nem csinálja azt, amit nem akar!

Én sokszor aludtam már a betonon, a földön, a szabad ég alatt, de szabadon!

2022. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a szülők nyakán élni sokkal nehezebb. Lehet, hogy anyagilag nem, minden más szempontból viszont a legalja, legundorítóbb dolognak tartom, mikor valaki a szülei nyakára költözteti a párját és a szüleitől meg a párjától is elvárja, hogy kerülgessék egymást és alkalmazkodjanak 0 privát szférával, csak azért, mert neki ez így kényelmes és mert egy életképtelen szarrágó majom.


Ilyen gyerekem lenne, felrúgnám.

2022. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8

akkor vagy nem szaporodsz, vagy veszel a kölyködnek lakást, esetleg segítesz egy ház felépítésében....


jó lenne, ha nem egyéni tehetetlenségnek, lustaságnak és kényelemkeresésnek látnád azok helyzetét, akik a mamahotelben ragadtak,hanem tágabb perspektívában néznél rá a problémára, és a társadalmi-gazdasági kényszereket is számításba vennéd!

2022. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Így már azt mondom, hogy sok.


sokan vagytok egy 2 szintes házban.


Ha ti ketten laknátok fent és alul anyu, úgy még okés, de így soknak tartom.

2022. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!