Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az albérlettől? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az albérlettől? Mindenkinek ilyen nehéz először kirepülni?

Figyelt kérdés
Szeretem a párom, és nem a vele való együtt éléstől félek. Nehéz elköltöznöm, pedig egy hónap múlva megyünk. Nem a kényelem, hanem az emlékek. A megszokás. Édesanyám. Mindig ilyen nehéz kirepülni? Mindenki átmegy ezen? Vagy én vagyok ennyire érzelgős? Édesapám emléke is idehúz. Ez elfog múlni?

2018. dec. 22. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a kislány?
2018. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Most miért pontoztatok le? Nyilván a lány. Ha a fiú, akkor inkább maradjon anyával. D
2018. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Az albérlettől én is féltem, bevételem nagyobb részét felemésztette volna. Ugyanígy a 30 éves hitel sem volt épp szimpatikus. Szerencsére édesanyámnak nem jelentett gondot, hogy 28 évig a nyakán lógjak kvázi élősködve, még most is nehezen enged. Így viszont hitel nélkül tudtam venni egy kisebb két szoba-konyhát, amiben elleszek egy ideig, amíg komolyabb kapcsolat és család nem lesz.


Ha eltekintünk az anyagiaktól, akkor viszont nagyon is várom a különélést, szülőkkel élve nem tud kiteljesedni az ember, nem szembesül az élet nehézségeivel, burokban van és így nem fejlődhet. Ha ketten mentek, a bérleti díj azért könnyebb lesz és nektek is kell ez az új élmény. Leküzdöd a kezdeti ódzkodást és rendben lesz minden. Nem örökre mondasz búcsút, mehetsz látogatóba meg a család is hozzád.


Sok sikert!

2018. dec. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 20 evesen 500kmre koltoztem a szuloi hazbol nemetorszagba

Elsö alberlet,teljesen uj elet

es ittvagyok🙂Eltelt 8ev azota🙂

En is feltem de nem rossz dolog

Lesz egy sajat otthonotok ahol azt es ugy csinalsz ahogy akarsz

egyfajta szabadsag🙂

Kialakithatjatok a sajat szokasaitokat

Egy kis kaland igy fogd fel🙂

Sok sikert🙂

2018. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy éreztem, de hidd el, hamar elmúlik. Annyi új dolog lesz, igazi saját kis kuckód lesz, tökre élvezni fogod, és majd egyre jobban elhalványul a "honvágy".
2018. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek kicsit nehéz. Még nekem is az volt, pedig abszolút semmi nem köt a szülői házba, 16 éves korom óta minden nap azt vártam, hogy mikor tudok már elköltözni. Tulajdonképpen teljesen önálló voltam, mert édesanyám abszolút nem házias, mindent magamnak csináltam. De mégis volt bennem némi tartás. Egyszerűen csak mert nagy változás. Nekem akkor múlt el amikor először leültünk a teljesen kész lakásban ketten és összebújtunk. Akkor éreztem, hogy valóban jó helyen vagyok. Meg persze sokat segített, hogy páromat szintén nem kell félteni ha önállóságról vagy házimunkáról van szó. Maximum 2-3 hét után sokkal jobb lesz neked is hidd el.
2018. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először a szüleim beközölték, hogy elvállnak, aztán anyukám öngyilkos lett.

Nem tudtam átlépni a küszöböt sem a házunkban. 18 évesen albérletbe költöztem, 1 évvel később Németországba. Szeretek egyedül élni, illetve lassan fél éve már a párommal együtt élünk.

Megkell tanulnod, hogyha nem mész el bevásárolni, nem fog elmenni helyetted senki. Főzés, mosás, takarítás szintén nem csinálják meg magukat.

Az első pár hónap tök jó lesz, aztán itt-ott eldobált koszos ruhák, kávéspohár bárhol lerakva, fürdőben a mosdó mindig koszos, a mosogatás is mindig rád marad, de akkor is szeretni fogod! :D

2018. dec. 23. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!