Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szőke hajú nők, hogy tesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajú nők, hogy tesztek a párotok előtt , ha smink nélkül egészen máshogy néztek ki? Estére sem mossatok le a sminket?

Figyelt kérdés
én nem festem magam nagyon, de így már a jó nő kategóriába sorolom magam, nélküle meg nem

2022. aug. 25. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Smink nélkül senki sem olyan, mint a szétretusált instagram modellek, de ne is ez legyen a mérce. Én simán le szoktam mosni előtte, mert smink nélkül is szép vagyok, szép a bőröm.
2022. aug. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem sminkelek, max egy szempillaspirál.
2022. aug. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Le kell mosni mert tönkreteszi a bőrt...
2022. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha a parodnak (szerinted) csak smink én tetszel, akkor vagy rosszul ismered vagy alapból nem kellett volna vele összejönni.
2022. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Szőke hajù, kék szemű lány vagyok..

Nem sminkelem magamat tùl, inkább a természetességre törekszem, pici pirosìtò, szempillaspiral

2022. aug. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ennek mi köze a hajszínhez?
2022. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Én sminkben jobban érzem magam (alapozó, szemceruza, szolidabb árnyalatú rúzs). Estére sem szoktam lemosni. Éjszakára viszont igen. Reggel korábban kelek mint a párom ezért többnyire már sminkben vagyok mire felébred.

Persze sokszor lát smink nélkül, pl. éjszaka miután lemostam, kiránduláson, úszás, sportolás közben. Nem mintha úgy nem tetszenék neki, egyszerűen magamnak nem tetszem olyankor. Meg egyszerűen megszokássá vált, ha reggel valamiért nem tudok sminkelni, attól kényelmetlenül érzem magam, és ez a páromat is zavarja.

2022. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igen, én is igy vagyok vele :( nem tetszem smink nélkül magamnak
2022. aug. 25. 19:10
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

A parom elott nem sz.a...akodok mar ezzel.

Randizos idoszakban, elso par ottalvasnal csak az alapozot mosom le, a szempillaspiralt nem:) Vagy tartosra festetem a szempillam. Vagy neha epitett szempillam van, akkor is mindegy.

Szerintem szokeknel foleg a szempilla konturja "hianyzik" az arcon, erre gondolhat a kerdezo, mert nalam is eg es fold a kinezetem szempillaspirallal vagy anelkul.

2022. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és nem szólt semmit mikor meglátta a sminkeletlen arcotokat?
2022. aug. 26. 15:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!