Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lépnél ha szabályosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnél ha szabályosan képes lenne belebetegedni hogy nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Engem a tudat borzaszt el,h képes így belelovalni magát.
2022. aug. 30. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint kicsoda? A párom? Nyilván nem lennék olyannal együtt akivel nem egyeznek a terveink gyerek-témában.
2022. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy együtt olyannal, akivel ilyen alapvető dologban nem egyeztek?

Szakítotok, kerestek olyan párt, akivel boldogok lehettek, probléma megoldva.

2022. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Mármint miért nincs gyereke? Ha azért, mert nem lehet, akkor közösen próbálnánk másik alternatíva után nézni. Ha azért nincs, mert te nem akarsz, akkor tovább kell lépni, és olyat keresni neked is aki nem tervez gyereket, és neki is akivel családot alapíthat.
2022. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Én egyből arra asszociáltam a kérdésből, hogy alapból szerettetek volna, de mégsem vagytok képesek rá. Ha ez lenne, és frissen derült ki a dolog, akkor támogatnám, ha nagyon nem tud túllépni rajta, akkor pszichológus bevonását tanácsolnám.


Ha egyszerűen a véleményünk nem egyezne a témában, ő már szeretne, én még nem, akkor nem maradnék vele.

2022. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként teljesen szokványos, hogy "belelovalja" magát. A teherbeesés topik tele van minden menzeszüket megsirató nőkkel. Szóval nem kell elborzadva nézni, nem annyira különleges.
2022. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ez csak a szokásos heti kérdése a kérdezőnek a barátnőjéről. Ez már így megy évek óta.

Itt vannak az eddigi kérdései:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..


A #7-es válaszban le van írva, hogy mi a valódi helyzet. Minden héten megkérdezi, hogy mi lenne a helyes lépés, de nem csinál semmit. Csak itt szidja a párját. Tök felesleges bármit is írni, mert nem változik semmi.

2022. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert számára úgy látom fontos a családalapítás,te meg nem akarsz belemenni vagy nem tudom. De szerintem ha nem egyeznek a terveitek majd szakít veled,vagy te vele előbb vagy utóbb. És megértem a párodat!


Van akinek a család az élet értelme,van akik azt másod-harmad rangsorba helyezik az életükben. Ezt el kell fogadni,de rettentően fontos az hogy ebben egyezzen a párkapcsolatban lévő személyek hozzáállása!


Mondjuk számomra a családalapítás az élet értelme, különben kevésbé vagyok motivált! Könnyen el tudnám b*ni a pénzt saját magamra meg a páromra,de annak nem látom hosszú távú értelmét!

2022. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem unod még, de komolyan?


A csajod mondjuk MIATTAD beteg, de te fel sem fogod, mit tezsel vele.

2022. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem lennék együtt olyannal, aki akar gyereket miközben én meg nem.
2022. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mótvá, nem unod még??
2022. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!