Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt köztetek olyan,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan,aki belebetegedett egy számításba? Nagy szerelem, és vége...

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy csalódás ért.. Azóta alkoholba folytom a bánatom...

Nem szakítás, hanem rosszabb... Megszakad a szívem.. És nem szeretnék élni tovább...

2020. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Ezen elég sokan átesnek. Bármennyire speciálisnak go dolod a helyzeted, nem az szerencsére, vagy sem. Ha a jó végét akarod megfogni: sokaknak sikerült túllépni, és teljes, boldog életet élni utána, tehát nem lehetetlen.
2020. nov. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Persze. De mint kiderült csak részemről volt annyira nagy a szerelem. 😑😔
2020. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy kollégám. Bekezúgott egy nőbe. A nő nem tudott róla. Szegény kollégám összeomlott. Gyógyszerezték stb... Két hónapja betegállományban is van. Pedig egy kiegyensúlyozott embernek ismertük.
2020. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Igen, hónapokig tartó gyakorlatilag vegetálás.

Minden éjjel szorító mellkasfájdalom, napközben migrén. Ájulás szintjéig kimerült test és lélek. Dolgozni bejártam, de sokszor azt se tudtam mit csinálok. Azt is elfelejtettem épp hova indultam. Enni csak másfél naponta tudtam, amikor már sajogott a gyomrom és fájt leülni / felállni.

A durva az, hogy csak az első pár napban sírtam. Akkor mondjuk annyit, hogy égtek a szemeim utána. De pár nap után sírni se tudtam és csak csönd volt. Nem beszélgettem senkivel, teljesen elhidegültem a barátoktól és a családtól is.

Több éjjel álmodtam azt, hogy ott fekszik mellettem és átölelem. Borzasztóan valósághű volt, ugyanabban a szobában voltunk, ugyanaz a pizsi volt rajtam. Aztán felkeltem és rájöttem, hogy egyedül vagyok és többé már nem fogom soha többé megölelni őt. Majd beleszakadt a szívem.


Most már 1 fokkal jobban vagyok. 6 hónap telt el.

Megtudok nézni filmeket és sorozatokat, mert végre tudok koncentrálni 1-1 dologra. Dolgozni eljárok, de senkivel nem találkozom azon kívül. Nem tudok miről beszélgetni, azt se tudom ki voltam azelőtt.

14 kilót fogytam és semmiben nem lelem örömömet. Örökbefogadtam egy kisállatot, eljárok futni, festek, írok, nyelvet tanulok.


A kisállat iránt érzek szeretetet és ő az egyedüli dolog jelenleg, ami még a földön tart, mert felelősséget érzek iránta.


7 évet voltunk együtt. Autóbalesetben elhunyt. Nem szakítás volt, elvesztettem őt. De úgy gondoltam megoszthatom itt, mert én is belebetegedtem.


26L

2020. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én ugyan így vagyok. Beteg alkotmányban vagyok,és gyógyszert szedek. Altatókat. Nem hiszem,hogy menni fog a tovább lépés...
2020. nov. 11. 12:33
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
Én egy-egy differenciálegyenletbe simán bele tudok betegedni.
2020. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7

:D


Olyan értelemben használják szerintem a "számítást" talán valami tájnyelvi szlengben mint a nem jött be a "számításom".

2020. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8: vagy csak az K és az M betű egymás mellett van a klaviatúrán, és szakítást akart írni...


Tudod, occam borotvája szerint ez a valószínűbb :D

2020. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Hát tényleg, ezt a lehetőséget nem is vettem számításba!

2020. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!