Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy zavar egy szokása?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogyha épp messze van tőlem és mondani akar valamit, akkor nem jön oda hozzám és mondja normális hangerőn, hanem a ház túlsó végéből kiabál. Gyakran úgy, hogy szerintem még a szomszédok is hallják, pedig kertes házban élünk. Például én a nappaliban számítógépezek, ő pedig a konyhában tesz-vesz, és van közöttünk 15 méter. Ilyenkor csak elkezd csevegni, hogy mi történt vele a munkában vagy bármit. Ilyenkor ha azt tettetem, hogy nem hallom csak olaj a tűzre, mert megismétli méghangosabban, úgyhogy rendszerint én állok fel és megyek oda hozzá, hogy ne kelljen kiabálnia.

2022. szept. 10. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem az, amikor elkezd neked mondani valamit, és közben csinálja tovább multitasking ezt meg azt, befordul a harmadik szobába és még mindig mondja? Mert ezt én is csinálom :) Bár ordítozni nem szoktam. De egyszer valami férfi és női agy előadásban hallottam poénosan kifejtve, hogy fizika törvényei a nőkre is vonatkoznak... és azóta rajtakapom magam.

Szóval mit tehetnél, játszma helyett mondd el a barátnődnek, hogy zavar. Egyébként ezt a "nem hallom" játékot meg a kiskamasz fiam csinálja direkt, utána meg neki áll feljebb, ha odamegyek, leveszem a füles és elismétlem, mert ő elsőre is hallotta, csak nem volt kedve épp nyögni rá egy okét, mert a játék izgalmasabb és ne zavarjam. Pláne ne azzal, hogy mikor hagyja abba, mert már lefekvés van és így nyert néhány percet.

2022. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szimplán rossz szokás, de nem fogod tudni leszoktatni róla.


A barátom is ilyen, én ignorálom. Majd miután bejöttem a szobába, megismételheti, amit akar, és válaszolok, de nem két külön helyiségből fogunk ordítva kommunikálni.

2022. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez olyan fura. Ahhoz elég bizalmas a viszonyotok, hogy a belelógasd a péniszedet, de ahhoz nem, hogy egy ilyen egyszerű dolgot megbeszéljetek. Pedig ennyi:"Kedvesem, ha mondani szeretnél nekem valamit, gyere oda hozzám. Szeretnék egy szobában lenni veled, amikor beszélgetünk."
2022. szept. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!