Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ha együtt élek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha együtt élek a párommal és heti legalább egyszer az anyjával programozik?

Figyelt kérdés

Délután vásárolgatnak, vagy beül az anyjához dumálni munka után, vagy együtt mennek edzeni.

24 éves nő a párom. Jó a kapcsolatunk, csak néha úgy érzem, hogy nem sikerült teljesen leválni az anyukájáról. Amúgy minden hétvégén benézünk valamelyik szülőkhöz. Felváltva. Egyszer hozzájuk, egyszer hozzánk. De ő ezen felül szervez kettesben programokat az anyjával.


2022. szept. 14. 03:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
És?!
2022. szept. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezzel semmi baj nincs. Ritka manapság hogy valaki ilyen jó kapcsolatot ápol az anyukájával/apukájával.
2022. szept. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem normális.Nekem úgy tűnik, hogy barátnőként tekint az anyukájára, ha vele programozik/edz.Ritka az ilyen jó kapcsolat a szülővel, de ez nem azt jelenti hogy nem vált le az anyukájáról.Miért kellene eltávolodni tőle azért mert összeköltözött egy fiúval?
2022. szept. 14. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Én is szoktam menni anyámmal és?
2022. szept. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne fura? Azért mert neked nincs ilyen kapcsolatod a szuleiddel, azért nem kell furcsálni azt amit a barátnőd tesz.
2022. szept. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Az ilyentől futni kell. Több kollégámnak is ilyen a felesége, és oda fajultak a mai napra hogy az anyóssal együtt járnak még nyaralni is.

Komolyan mondom fuss amig megteheted

2022. szept. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen. Bár lehet, az mondatja ezt velem, hogy mi is együtt élünk a párommal, és mindketten szervezünk heti szinten valamilyen programot a saját édesanyánkkal. Vagy egy kávé, vagy csak egy séta, bármi. Ennek semmi köze a leváláshoz, egyszerűen szeretjük az anyukáinkat, és szeretünk velük időt tölteni.
2022. szept. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ezzel gond! A volt barátnőm két nagylánya minimum heti 3-4x ment hozzá, gyakran a párjukkal, vagy ő ment hozzájuk, gyakran voltak közös programok is mint egy nagy család. Szóval örülj neki,hogy csak ennyi van. Azt meg nem tilthatod meg,hogy találkozzanak, vagy kevesebbet.
2022. szept. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a heti rendszerességgel nagyon sok. Mármint, gondolom, a baratnod dolgozik is. Szóval nem tudom, hogy pl a barátnőivel mennyi időt tolt. De kicsit olyan, mintha az “anyja” lenne az egyedüli barátja, akire időt akar szakítani.
2022. szept. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez mièrt probléma? Nem értem, hogy miért ne lehetne az édesanyjával hetente egyszer?
2022. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!