Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a barátnőm már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm már nem engedi, hogy én főzzem a gulyást? 21/F

Figyelt kérdés
Ma gulyást akartunk főzni, vagyis én akartam főzni, de ő folyton ott lábatlankodott és parancsolgatott, pedig egyedül akartam megfőzni a gulyást. Végül ő csinálta az egészet, én csak a krumplit takaríthattam meg. Nagyon rosszul esett, sírni tudnék, egy órát hozzá se szóltam. Mit tegyek?

2022. szept. 29. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sértettségedben süss palacsintát. Az illik a gulyáshoz.
2022. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy nem engedi? Férfi vagy? Megmondod, hogy most én csinálom a kib*szott gulyást oszt kész. Ennyi. Milyen kérdés ez b+?
2022. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Utólag már semmit, akkor kellett volna szólni, hogy te akarod csinálni.

Most mondd el neki, hogy miért duzzogsz.

2022. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Sirni tudnék 🤣🤣 bakker férfi vagy, vagy kisfiú?!
2022. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele. nonszensz
2022. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Főzz olyankor gulyást, amikor ő nincs otthon, így nem fog beleszólni.
2022. szept. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a barátnőd is fiú?
2022. szept. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció.

Le kell ülni, és megbeszélni, hogy te bizony szeretnél néha egymagad főzni. Ha erre nem hajlandó, akkor két lehetőséged van. Vagy elengeded a fenébe a főzés dolgot, vagy keresel mást.

2022. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Süss hozzá pogácsát!
2022. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját példát tudok hozni. Imádom a barátomat. De a konyhában fertelem amit művel. Szétszór és kiönt mindent és topog benne aztán hordja szét a talpán a lakásban. Egy pohár vizet nem tud úgy meginni hogy ne legyen vizes a pult és a padló... Szóval ha főzne akkor is inkább szépen "elzavarom" a konyhából mert különben főzés után még utána is takarítani kell... 😅
2022. okt. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!