Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom mindennap van h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindennap van h reggel a WC-N kurvákat néz. Ez berögződött nála. Van félni valóm? Még elvileg nem csalt meg

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 20:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nincs félnivalód. Csak nem érdemel meg téged.
2022. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Jobban megy neki a sz@rás így.. 😃💩
2022. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Legalább wc-zni hagyd már békén azt a szegény embert!
2022. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

ha meg akarna csalni, nem a WC-n recskázgatna, hanem bizonyos napokon benn maradna "túlórázni".

egyszerűen jól esik neki egy kis másféle inger és egy kicsit elvonul a klotyó nyugalmába. nem kell túlizgulni.

2022. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Fogalmam sincs mit néz a férjem a vécén mert nem vagyok ott, te honnan tudod?

#estitroll

2022. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem tudom, ha én a párom háta mögött izmos pasikat nézegetnék, akkor már egyértelmű lenne, hogy itt lassan szakítás lesz, mert másokra izgulok (azért nem megcsalás, mert az nem az én műfajom). Én ezt biztos nem tolerálnám.
2022. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
63%

"Hát nem tudom, ha én a párom háta mögött izmos pasikat nézegetnék, akkor már egyértelmű lenne, hogy itt lassan szakítás lesz, mert másokra izgulok"

lehet, hogy te így működsz, mások viszont nem. az emberek egy része agyilag nem monogám, és időnként fel fog izgulni mások gondolatától akkor is, ha monogám kapcsolat mellett kötelezte el magát, esze ágában sem lenne megcsalásra vetemedni, és boldog a párjával. a klotyó magányában néhány képet megnézni egy ártalmatlan módja a nem monogám késztetések levezetésének. aki teljesen monogám fejben is, annak nem feltétlen könnyű ezt elképzelni, de tényleg nem érdemes túlgondolni a témát.

de amúgy kérdező, hozd szóba, ha zavar. elvégre a párok elvileg tudnak őszintén beszélgetni egymással, vagy mi a fene.

2022. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 harebell ***** válasza:
Milyen amúgy a kapcsolatotok? Szexuális életetek? Ha minden rendben, nem hanyagol el, figyelmes veled, működik a szex stb, akkor önmagában ez szerintem nem igazán probléma.
2022. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%
#7 aki nem monogám beállítottságú, az előbb-utóbb úgysem fog tudni ellenállni. A képnézegetésből több lesz. Én aztán biztos nem lennék ilyennel…mondom ezt úgy, hogy én sem bírok csak egy emberrel lenni, de pont ezért nem is vagyok kapcsolatban. Nem lennék olyan tiszteletlen a párommal szemben, hogy másokról ábrándozok mellette.
2022. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Egy nap sem marad el h ne nézzen ilyen nőket
2022. okt. 18. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!