Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezeket feledtetheti a szeretet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket feledtetheti a szeretet?

Figyelt kérdés

Barátnőm ilyeneket mond:


nem érzi magát a családom részének

nem érzi magát nőnek mellettem

nem érzi h fontos nekem


Ilyen érzései vannak és mikor kérdezem h akkor miért van velem, azt mondja mert szeret.


Ha ezek az érzései valósak én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban pláne nem gyereket terveznèk a másikkal mint ő.


2022. okt. 28. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre te mit reagálsz?

Nyilván nem szereted, ha kiírtad ezt a kérdést, mert akkor változtatni próbálnál, hogy javíts a helyzeten, nem ide tennéd ki. Miért nem szakítasz te vele?

2022. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mitől érezné magát a családod részének, mikor mindenki csak piszkálja, bántja, ugráltatja, kibeszéli?

Mitől érezné magát nőnek, ha évek óta nem dugtad meg, kövérnek tartod és igazából majdnem undorral írsz róla?

Miért érezné magát fontosnak, ha épp csak egy szardarabnak nem titulálod itt és valószínűleg a való életben is rendszeresen?

2022. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Dobd ki.

Nem értem a pasik minek vacakolnak egy nővel aki nem jo.

2022. okt. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Lesz esélye jobb kapcsolatot találni.
2022. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Te miért nem szakítasz vele?

Na, ő pont ugyanazért nem szakít veled.

Amúgy hazudik neked ő is. Például abban, hogy szeret.

Egyszerűen szeret szenvedni. Élvezi, hogy nyakig dagonyázhat a xarban, és panaszkodhat mindenkinek.

2022. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

TE miért nem szakítasz vele már évek óta?


Ja, mert beteg állat vagy, aki attól érzi jól magát, hogy földbe döngölheti a másik önbizalmát.


Bár tényleg nem értem, ő miért van még veled, mert én már rég kihajintottalak volna.

2022. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek az érzései valósak én nem maradnék egy ilyen kapcsolatban pláne nem gyereket terveznèk a másikkal mint ő. - de TE NEM szereted őt, mégis húzod az agyát házassággal, meg a franccal, mikor a büdös életben nem akarod elvenni, meg semmi.


Értem, hogy egy magányos sz.r alak vagy, akinek kell, hogy valakit lehúzzon, de ez iszonyat gáz.

2022. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a családod része. El se vetted és soha nem is fogod. Gyereket se csinálsz neki. A családod neki idegen emberek összessége.

Nőnek melletted maximum attól érezhetné magát, hogy folyton takarítani küldöd.

Egyértelmű, hogy nem is fontos neked.

Ezek alapján neked kéne vele szakítani, ha nem lennél teljesen agybeteg.

2022. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Agybeteg vagy! Ha szereted bánj vele úgy h azt érezze, ne az álltalad fölsoroltakat! Nyílván azért van még veled, mert vár h változik e, ha nem fog, szó nélkül le fog lépni!
2022. okt. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!