Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyire rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire rossz a helyzet?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal, mostanában egyre többet emlegeti, hogy szeretne gyereket. Visszakérdeztem, hogy mi lenne, ha előtte lenne esküvő?

Annyit mondott, hogy akkor vesz el, amikor már terhes leszek. Elég rosszul esett, ne értsetek félre, nem megfogni akarom, de azért várnék tőle egy komoly, felnőtt elköteleződést, ha már ilyen nagy lépésre szánjuk magunkat. Kicsit fáj, hogy ennyi idő után és ennyi minden után nem bízik bennem. Azzal indokolja, hogy az apja is így szívta meg egy nővel és most fizethet élete végéig.

További aggodalmam, hogy a házimunkában sem csinál semmit (ebben így vagyunk megállapodva, nem probléma), de ha gyerek lesz és a terhesség alatt a nagy részét neki kellene csinálni, nem tudom, mennyire fogja ezt komolyan venni.

Segítségem sem lenne, mert a szüleink idősek, nincs a közelben családtag, barát aki segíteni tudna.

Most mindent megígér, hogy szép lesz, jó lesz, csak legyen gyerek, de az eddigi tapasztalatok sajnos nem sok bizakodásra adnak okot.



2023. jan. 18. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Nincs itt semmi látnivaló. Újabb önbecsülés nélküli lábtörlő nő műsora.

Álljatok csak rá a ‘babaprojektre’ csajszi, hisz amúgy szeret. 🥰

2023. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég rossz. Ennél rosszabb már csak akkor lenne, ha tényleg szülnél neki.
2023. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

7 év után is "csak egy nő" vagy neki. Azt az adok-kapok játszmázást csinálja amit még kapcsolat elején is pofátlanság csinálni, de a családalapítás és gyerekvállalás kapcsán ez kb a legnagyobb intő jel, amit csak kaphatsz.

Nem hiszem hogy jól tudsz kijönni ebből a helyzetből. Ha saját maga nem érzi, hogy gáz ez a zsarolósdi, akkor bármit mondj neki, azt úgy fogja felfogni, hogy igaza volt, és nem szabad bízni benned, meg úgy általában a nőkben. Nem fog eljutni hozzá, hogy nincs igaza, mert a te ("csak egy nő") szavad áll az övével és az apjáéval szemben (akiket kihasználnak a nők).


Te is érzed szerintem, hogy erre nem lehet jövőt építeni.

2023. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Mi az hogy nem csinál semmit otthon? Tán hotelben érzi magát? Garantálom, nem fog később sem megmozdulni. Sőt, a leghangosabban fog nyivákolni, ha gyerek mellett, nemrég szülve, nyakig a házimunkában nem dobod be magad szexistennőként. Lapát mihamarabb!
2023. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az már nem jó jel ha az apjára hivatkozik. Akinek felnőttként az apja véleménye ennyire meghatározó az nem nőtt még fel agyilag. Gondolom át lett mosva az agya rendesen mindenféle nőgyűlölő moslékkal, ő pedig ezt a mintát viszi tovább. Felejtős. Az hogy semmit nem csinál a háztartásban, csak hab a tortán. Újabb jele hogy a nőt, azaz téged semmire nem tart.
2023. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és minek vagy egy ilyennel? Jobb nem volt? Én tuti nem szülnék neki, meg nem vinném egyedül a háztartást.
2023. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%

Hú, én pont az ellentéted vagyok. Gyereket mindenképpen akarok(egyedül is), az esküvőt meg elkerülném, ezért gyerek előtt semmiképpen nem mennék hozzá senkihez, mert rohadtul nem hiányzik egy esküvő+egy válás, mert utána kitalálja, hogy ááá, ő inkább mégse akar gyereket.

DE! A pasid érve egyáltalán nem érhető, inkább hangzik kifogásnak. Terhesen se venne el. Meg gondolom, az a nő, aki esküvőt akar, az pont nem terhesen akarja.

Az apja is így járt??? Mi van? Hogy??? Elvett valakit, gyerek meg nem lett? Akkor mit fizet élete végéig? Bocs, de ebből egy szót se értek.

Olyan pasival meg együtt se lennék, aki már most se csinál semmit a háztartásban. Gyerek mellett se fog.

2023. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is azt mondta, majd ha terhes leszek, elvesz.

Nem vett el, 3 éves volt a gyerekünk, amikor apukát lapátra tettem, mert megcsalt...Okos ember más kárán tanul, h...e meg a sajátján. Tiéd a döntés!

2023. jan. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
A házasságnak rohadtul egy belső késztetésnek kellene lennie, nem pedig valamiért cserébe, feltételeket szabva kéne megtörténjen.
2023. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!