Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan rossz a helyzet Tinderen átlagos férfiként?

Figyelt kérdés
Tervezem letölteni az app-ot de annyi mindent hallani. Szexkapcsolat vagy rendes párkapcsolat is okés nekem. Teljesen átlagos kinézetem van, így érdemes? Hetero vagyok. 24/F

2023. jan. 10. 19:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Nem! De ha instamodelleket akarsz, akkor inkább hagyd. Vannak ott is átlagos nők, de nagy lesz a kontraszt!
2023. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
Miért akar mindenki szexkapcsolatot? Komolyan nem értem....
2023. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Én is átlagosnak tartom magam, de lehet, hogy átlag alattinak tartanak. Nagyon taszító dolog tudtommal nincs rajtam.

Így kb 2-3 hetente húzott valaki jobbra. Hogy ez mennyire rossz, döntsd el te, egy átlagos nő vagy egy top férfi naponta kap több tizet.

Ha rendesen kitöltöd a profilod és jó képeket raksz ki magadról, az egy kicsit segíthet.

2023. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Érdemes lehet, csak ne túl magas elvárásokkal indulj neki, fogd fel szórakozásképp.
2023. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
Borzasztó. A tegnap írt nő, akit zavart a saját magassága, végül szét is kapcsolt. A másik azóta sem válaszolt, több match-em nincs. MAjd 20 év múlva beszélünk, kinek mi jutott, mennyire bánja, hogy nem adott esélyt normális férfiaknak!
2023. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

Átlagos vagy átlag alatti férfiként tényleg szörnyű.

Én is átlagosnak érzem magam, nincs semmi extra a külsőmön, de taszító se.

A matchek amik voltak, azok vagy nagyon átlag alatti nőkkel (vagy külsőleg vagy személyiségileg, és nem akarok bántani senkit) vagy olyan 20-22 éves nőkkel volt, akiknek 1-5 éves gyerekük volt. Néha-Néha becsúszott 1-1 értelmesebb ember, de vagy nagyon messze volt, vagy vissza se irt, vagy szétkapcsolt.


Szerintem jobban jársz, ha az utcán leszolitasz 2 szimpatikus lányt. Ha nem is sül el jól, nem lesz fájdalmasabb, mint hosszú ideig várni a csodára.


Ha mégis belevágsz, sok szerencsét , de őszintén

2023. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
89%

Én valamivel átlag feletti vagyok, külsőre talán top 10% (jóképű, magas), illetve profi modell fotóim is vannak és a nyáron 2000 matchem volt 2,5 hónap alatt. Ezek már csak a csinos lányok, nem húztam jobbra ész nélkül szó szerint mindenkit, tehát a kövéreket vagy csúnyákat nem. Minden kb. 8.-10. lány akikkel matcheltem még rám is írt.


Több átlagos kinézetű barátom heti szintnél ritkábban kapott matchet. Olyanok is, akik amúgy élőben simán tudnak ismerkedni, vagy voltak több éves kapcsolatban már helyes csajjal.

2023. jan. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
6-os! Én nekem is pont ugyanilyen tapasztalataim vannak mint neked, de ha én fellázadok hogy miért az értékrendem alatti nőkkel matchelek meg miért olyanokkal akiknek gyerekük van és miért merem számon kérni azt rajtuk hogy nem írnak vissza, ha én ezeket megteszem akkor már egy incel, nőgyűlölő féreg vagyok miközben csak az igazságot vágom hozzá a fejükhöz. Erről szól mi kis világunk ha lázadni merünk az igazság nevében k.csögök leszünk mások szemében.
2023. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
7-es! Ez a szégyen hogy sajnos profifotós általi képeket kell csinálni és napszemüvegben, öltönyben virítani kell a fehérfogakkal rendelkező mosolyt mert különben nem hogy a csinos nőkkel de még a kövér nőkkel sem lesz match. Én eddig normális/átlagos képeket használtam a társkeresőkön és rá kellett döbben hogy ez már nem az átlagos fotók világa. Itt már filterezni kell ezerrel meg photoshoppolni. Ha nem állsz be a divat soraiba egyedül fogsz megp.sztulni vagy legfeljebb olyan nőkkel leszel csak együtt akik az értékrended alá esnek vagy olyannal leszel együtt akinek már gyereke van és csak apukát meg anyagi eltartót keres maga mellé. Lehet nekem is el kellene mennem Nicholas Victorhoz képeket csinálni ha tényleg komolyan akarom a társkereső oldalak használatát gondolni és az értékrendemen belül eső nőkkel akarok matchelni. Amit a 7-es leírt az legyen mindenkinek tanulság hogy az átlagos fotók sz.rt sem érnek már!
2023. jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

#7

Engem is sokszor zavart ez a dolog, főleg miután hetekig tartó beszélgetések maradtak félbe, egyik napról a másikra.

Ettől függetlenül nem gondolom, hogy bárkinek a fejéhez kell vágni, vagy számon kellene kérni, hogy miért tette. Persze lehetne benne annyi, hogy őszintén megmondja, hogy találtam mást, jobbat, szebbet, de mi sem indokoljuk meg, hogy miért húzunk valakit jobbra vagy balra.

Más a helyzet persze, ha valaki eltitkolja a gyerekét, hogy több esélye legyen, vagy nem derül fény egyből a testalkatára és meglepetésként ér. Egyik sem zárja ki, hogy jó ember legyen, de na.. nem mindenkinek vonzóak ezek a dolgok.

Nekem személy szerint az volt a legnagyobb problémám, hogy egy idő után mentálisan elkezdett meg viselni.

A 150. érdekes meccs után (szépen fogalmazva) kezdtem átértékelni magam, azt hittem, hogy alapvetően velem van a baj. Úgyhogy inkább kiléptem.

2023. jan. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!