Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párommal úgy költöztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal úgy költöztünk össze fél éve, hogy mindkettőnknek van egy kiskamasz lánya, most az én kislányom sírva könyörög, hogy szeretne visszaköltözni a régi házunkba, mert nem jönnek ki a párom kislányával, mit tehetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 15:58
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"Arról van szó, hogy a másik kislány elég hisztis, csúnyán beszél mindenkivel és ezekből a cirkuszokból sokalt be a lányom."


Tehát nem alapból a helyzettel lenne baja, hanem a neveletlen másik gyerekkel. A csúnya beszédet én sem tűrném. Ezek szerintet veletek is? És ezt csak úgy hagyjátok, hogy csinálja?

2023. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
82%

30-as, te nem tudsz olvasni? Vagy szándékosan forgatod ki azt amit írtam, kiemelve egy mondat FELÉT, pont a lényeg nélkül?

Itt van újra, hátha másodszori olvasásra jobban fog menni:


"Utálnám bármelyiket hogyha egy válás után olyan idegenek mellé kényszerítettek volna kötelezően újcsaládot játszani akik megkeserítik az életem."



Mint írtam, nekem is lett új társam, azóta férjem. Tehát nem a helyzet ismeretlen vagy elfogadhatatlan számomra, hanem az ha a szülő szerint a gyereknek kuss van, alkalmazkodjon számára idegenekhez, akik rosszul bánnak vele. Senki nem mondott itt ilyet rajtam kívül se hogy maradjon egyedül egy ember és áldozza fel magát a gyerekéért. Csak annyit hogy nincs joga senkinek a gyerekét ilyen módon tönkretenni.

2023. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
59%

Ne a gyerek döntsön, persze, ő csak menjen tönkre benne, amiért a felnőttek telibeszrjva az ő jóllétét összeköltöznek.


Volt alkalmam megtapasztalni, milyen szuper így élni, ha lenne gyerekem sohasem kényszeríteném ebbe bele.


Bár nálunk konkrétan vert a másik gyerek, mert fiúként erősebb volt nálam, meg a mostohaanyám is utált, de apa tényleg boldog volt.

Az nem számított, hogy én ca. 2,5 év alatt életvidámból depressziós, csendes és félős lettem, fő, hogy apám minden nap kapott pncit :(


Nem érdekel, elmúlt, amióta elköltöztem feléjük sem nézek.

2023. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
9: Vagy ezen elhasaló semmis párkapcsolat helyett azt sajnálhatja, hogy a gyereke nem fordulhatott hozzá bizalommal!!
ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Sikerült rendezni a dolgot, kérdező?
ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!