Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen hátrányai/negatívumai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai/negatívumai vannak egy magasan kvalifikált vezető beosztású férfival való kapcsolatnak? Akinek mindene a munka, a kutatás. Te miért szakítottál?

Figyelt kérdés
Főleg olyan nők válaszát várom, akik párkapcsolatban voltak kutatóval, fizikussal, orvossal, jogásszal stb.

#hátrány #orvos #jogász #szakítás #magasan kvalifikált
2023. jan. 28. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Valahogy, ahogy 6-os írja. Az ilyenek általában elhitetik a csajjal, hogy ő lesz a tündérkirálylány a palotában, aztán alapesetben úgy sül el a dolog, hogy a nő maradhat otthon ganézni, kiesik a karrierje, míg a párja meg építgeti az övét, az évek során pedig a hatalmi viszonyok oda vezethetnek, hogy a nőnek már megmukkanni nincsen joga, csak mosolyogva kell bólogatni mindenhez, amit a férje ura mond. Persze nem minden esetben alakul így, meg van olyan nő, akinek bejön a háztartásbeli helyzet és azt se érzi megalázónak, hogy folyton ő ugrálja körbe a másikat.
2023. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#2 Mivel foglalkozol? Sima napi 8 órás szellemi munka?

Én fejlesztő mérnök vagyok napi 8 órában, heti 1-2 nap Home office lehetőséggel. Alapvetően elvagyok én is egyedül, de nem feltétlen vágyom (állandó) takarításra/házimunkára ez idő alatt. Attől tartok, ha egyedül szervezek majd magamnak programot, annak eltávolodás lehet a következménye.

2023. jan. 28. 20:05
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindig dolgozik/továbbképző magát

Rám marad a házi munka

Kevés ideje van

Folyamatosan szól a telefonja, de tényleg

Sosem érzem magam elég okosnak mellette

Nekem kell rugalmasnak lenni, vagy meg ennyi időnk se lenne egymásra

Néha lekicsinylő a stílusa és észre se veszi

Kell neki idő, hogy átálljon a munkahelyi “nagymenő” vagyok, full magabiztos stílusából a van egy párom, akit szeretek és gondoskodik rólam, akinek (érzelmi) biztonságot kell nyújtani pasivá

Minden társaságban a munkája a téma, mert izgi, különleges, érdekes stb., én kevésbé kerülök a középpontba

A párom jogász és CEO egy másik vállalatban

2023. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

Én és a párom is orvosok vagyunk. Hozzánk házvezetőnő jár, az ebédet pedig rendeljük.

Már a kapcsolatunk elején megbeszéltük, hogy mindkettőnk karrierje ugyanolyan fontos és ezekkel a feltételekkel egymásra is van időnk. Nekem nagyon nem felelne meg egy olyan kapcsolat ahol az én feladatom egyedül a házvezetés.

Ráadásul én úgy látom-hiába állítják sokan az ellenkezőjét- azok a kollégáim aki olyan kapcsolatban élnek, hogy a nő otthon várja őket, szabályosan körbe ugrálja őket, sokkal kevésbé tisztelik. Persze ez a felállás is lehet nyereséges mindkét félnek, de engem nagyon zavarna, hogy magasabb rangúnak képzeli magát az élettársam.

2023. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen lehet az élet egy nagyfőnivel például,de ha igazán intelligens és nem csak tanult, akkor úgy érzem, meg tudnánk oldani...

Eleve, ha engem választana, nem lenne nála magasan a léc karrier terén... 😂😂😂

2023. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

12- "nem feltétlen vágyom (állandó) takarításra/házimunkára ez idő alatt. Attől tartok, ha egyedül szervezek majd magamnak programot, annak eltávolodás lehet a következménye."


Szerintem te sajnos alárendeltnek érzed magad a kapcsolatban, ami neked fontosabb. Te is dolgozol 8 órában, ha nincs házimunka-megosztás, hívjatok fizetett segítséget.

Miért ne lehetne külön programod? Élj úgy, ahogy neked jó. Ne legyél egyedül, ha nem akarsz.

2023. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!