Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem rég költöztem a páromhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég költöztem a páromhoz, van külön háza. Mivel még nem érzem magam 100%-osnak,hogy megbírok szokni ebben a faluban,és ki fogom bírni mellette hosszú távon,így nem akarok a költségvetésbe beleadni. Helyesen cselekszem így?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon sok dolog kiderült a pár hónapos együttélés alatt, és nem túl pozitív dolgok, ráadásul nem is szeretek itt lakni,( ez a másik), így arra jutottam,hogy ilyen kapcsolatba anyagilag nem érdemes beszállnom.( Tehát az építkezésbe nem adok bele, vagy a ház körüli nagyobb dolgokba).Nem érzem kihasználásnak, mert legbelül valami azt súgja,hogy nem sokáig leszünk együtt. Jól teszem, amit teszek, vagy ez aljasság részemről? 26/n
2023. febr. 23. 11:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon kamu szagú a kèrdès. Nők lejáratása 2.0

Amúgy meg ha nem kamu, akkor hagyd ott már most, ès ne rabold az idejèt.

2023. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez kamu? Meséld el nekem kérlek..Ez egy helyzet, amiben benne vagyok. Ha tündérmeséken nőttél fel,akkor nézz mese csatornát,és a normális válaszadási lehetőséget hagyd meg a felnőtt néniknek és bácsiknak!Köszi!
2023. febr. 23. 12:01
 3/21 A kérdező kommentje:
Te talán 2-3 nap alatt ott hagyod a párodat,ahelyett,hogy kiismernéd? Akkor csak gratulálni tudok hozzá! Ilyennek nem hogy kapcsolat, de még nő/pasi sem való.
2023. febr. 23. 12:02
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező....ez így aljasság és csak kihasználod a helyzetet amíg szakításra nem kerül a sor. Ha nem akarsz anyagilag semmibe beszállni és úgy érzed hogy szakítás lesz belőle akkor hagyd el már most mert ez így csúnya dolog amit csinálsz.
2023. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért az eddigi idők alatt nem voltatok eleget együtt hogy valamelyest elkezd kiismerni?
2023. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár tovább pazarolni egymás idejét, ha ezt érzed a kapcsolattal, hogy nem fog sokáig tartani. Ez inkább olyan nem is tudom.. nem kihasználás, de tipikus példája annak, mikor szar autóra nem költesz mert úgyis tudod, hogy eladod..
2023. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

2# mese dèlutánt csak kèsőbb tartok. Tv-t nem nèzek😉

A kèrdèsedből kifolyólag meg èrettebb a szemèlyisègem a tiednèl. Habár korban is idősebb vagyok.

Mindjárt szólok a páromnak hogy szakítunk, mert szerinted nekem nem való kapcsolat. 🥺

2023. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Kajába,rezsibe beszállsz amíg ott laksz,felújításba nyilván nem.
2023. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne beadnod az építkezésbe? Ha nem lesz benne tulajdonjogod akkor nem kell, sőt nem szabad. Fizesd az arányos rezsihasználatot és kész
2023. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, a rezsibe, kajába beszállsz, csak a házára nem akarsz költeni.Mert így szerintem ez rendben van.Részéről lenne kihasználás,ha elvárná,hogy olyan ingatlanra költs,amihez jogilag soha nem lesz közöd.
2023. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!