Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem rég költöztem a páromhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég költöztem a páromhoz, van külön háza. Mivel még nem érzem magam 100%-osnak,hogy megbírok szokni ebben a faluban,és ki fogom bírni mellette hosszú távon,így nem akarok a költségvetésbe beleadni. Helyesen cselekszem így?

Figyelt kérdés
Mivel nagyon sok dolog kiderült a pár hónapos együttélés alatt, és nem túl pozitív dolgok, ráadásul nem is szeretek itt lakni,( ez a másik), így arra jutottam,hogy ilyen kapcsolatba anyagilag nem érdemes beszállnom.( Tehát az építkezésbe nem adok bele, vagy a ház körüli nagyobb dolgokba).Nem érzem kihasználásnak, mert legbelül valami azt súgja,hogy nem sokáig leszünk együtt. Jól teszem, amit teszek, vagy ez aljasság részemről? 26/n
2023. febr. 23. 11:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ennél a kérdésnél el kellene különíteni, hogy a kérdező mibe nem szeretne beleadni, és mibe igen.

Mert szerintem ha a pasinak van egy SAJÁT háza gondolom ő se szeretné hogy más is fizessen a házon felújítást, mert ha szétmennek a felek akkor a pasas fizetheti ki a kérdezőt.

Az megint más kérdés hogy a rezsi felét alapból illik kifizetni, kaját egyebeket, meg talán még ha a pasi elektronikai eszközeit használja a nő pl. mosógép stb, akkor lehet ezért is valamennyit fizetni, mert így jobban amortizálódik...

Viszont ha lenne saját házam amihez a másiknak semmi köze akkor én sem akarnám hogy másnak is legyen benne pénze (felújításkor), mert azt a pénzt visszakövetelheti szakításkor.

2023. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%

Kamu trollkodás!

Járassuk le nőket sokadjára!

Kérdező ezen még dolgozzál máskor,ritka gyenge provokálós kérdés lett!

2023. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

1-2 ev utan SEM adnek bele csak ugy hazfelujitasba, ti mirol beszeltek? A kerdezo igy reszletezi: "Tehát az építkezésbe nem adok bele, vagy a ház körüli nagyobb dolgokba"


A folyamatos koltsegeitekbe gondolom beszallsz, nem?

2023. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen logikus, hogy nem adsz bele az építkezésbe. Gondolom a rezsit, kaját fizeted arányosan.

Azt én sem értem hogy minek vagy akkor ott. Ami már az elején szar, az később sem lesz jobb. Egy kapcsolatért akkor éri meg küzdeni, ha már ott egy biztos alap, ami jó, és amit nem akar feladni az ember. Ennek az alapnak kéne most kialakulnia. Nálatok meg ehelyett már most gáz van.

Így olyan mintha csak a kényelmes ingyen pecó miatt lennél nála. Ennyi erővel a pasi is mondhatná, hogy az elején amíg ilyen bizonytalanok a dolgok, ő lakbért kér.

2023. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Építkezésbe, nagyobb beruházásba eszedbe ne jusson beleadni. Örökre keresztet vethetsz arra a pénzre. Ha netán később mégis, mindenről legyen számla a neveden.
2023. febr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%

Kajába, rezsibe szállj be a rád jutó résszel.

Felújításba, építkezésbe ne adjál, mert azt a pénzt akkor láttad utoljára.

2023. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Adj bele a lakhatásba havi 100at aztán nem leszel aljas.

N 30

2023. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ételbe, vegyi dolgokba amit a házon belül van, abba természetesen beszállok,ez nem is kérdéses, a felújításra gondoltam konkrétan.Hogy abba nem adok bele.
2023. febr. 23. 21:58
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekem inkább azzal a megfogalmazással van gondom, hogy azért nem, mert szerinted úgyse lesztek sokáig együtt.

aki már ezt érzi, annak oda se kell költözni, így a kérdés is irreleváns lesz.

2023. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Teljesen oké, ha nem adsz bele a felújításba. Azt azonban tisztázd magadban, miért nem akarsz hosszabb tavon vele lenni, a falu miatt? Vagy akkor mondd meg neki, hogy nem vagy az a kimondott falusi lány. Lenne rá sansz, hogy később mashová kőltözzetek? Akár egy szimpatikusabb faluba?
2023. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!