Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/nők járnátok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők járnátok vagy tudnátok együtt élni egy olyan érzelmileg érzékeny pasival aki apró jelentéktelen dolgokon is el tudja sírni magát?

Figyelt kérdés
Pl lát egy videót ahol valaki egy jelentősebb összeget kap vagy nyer, és borzasztóan örül a másik helyzetének, ezért elkezd könnyezni, ennyire megérinti mert érzékeny típus. Ilyen apró dolgokra gondoltam. Ha akartok tudok még példákat írni.

2023. febr. 24. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Már a példa is elég extrém. A baj ezzel az, hogy egy ilyen ember igen nagy eséllyel instabil mentálisan.

Vannak szituációk, ahol erősnek kell lenni, - nem, nem csak a férfinak, hanem úgy általában az embernek - és egy ilyen ember nem valószínű, hogy képes rá.

Ez pedig egy kapcsolatot könnyen megöl.

2023. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Inkább labilisnak nevezném, nem érzékenynek.
2023. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem mondta a pszichiáter, hogy labilis lennék emiatt. Mindent intenzívebben érzek, jót és rosszat is.
2023. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
NEM.
2023. febr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem jönnék össze ilyen emberrel,nekem ez már túl sok lenne.
2023. febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Ismerek olyan agresszív verőembert aki meg tud könnyezni filmeket, vagy szerelmi dolgokat, meghatódós és 100 kg izom és arrogancia ugyanakkor.


Szerintem is labilisak az ilyenek. Mentalisan van vmi.

2023. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3mas dettó
2023. febr. 24. 22:53
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyébként van a "highly sensitive person" angol kifejezés amit a wikipédia "szuperérzékenység"-re fordít. Szerintem én ez vagyok. 3massal egyetértve mindent sokkal intenzívebben élek meg, ezért az apró jelentéktelen dolgok többé-kevésbé jelentőssé válnak. Én sem nevezném labilitásnak. Itt a wiki-s link ha valakit érdekel:


[link]

2023. febr. 24. 22:55
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jaj
2023. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem ez túl sok dráma lenne. Ismerkedtem bőgőmasinával, rettenetesen kínosan éreztem magam mellette, nem mertem hozzá szólni, mert mindenen bőgött, ráadásul hangosan, ordítva.
2023. febr. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!