Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez egyáltalán párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barito kérdése:

Ez egyáltalán párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Adott egy 42 éves nő, és egy 47 éves férfi. A férfi külföldre jár dolgozni, ritkán van itthon. Külön albérletben élnek, ritkán találkoznak, másfél éve vannak együtt. A nő szeretne összeköltözni, szerelmes, de a férfi nem hajlandó összebútorozni. Volt mikor 1 hete itthon volt, de nem találkoztak, volt mikor azt mondta: "Nem is vagy a barátnőm". Előfordult, hogy 3 hónapig nem látta a nő.

2023. márc. 19. 08:37
A kérdező szavazást indított:
Ez csak a nő fejében létező párkapcsolat.
Ez párkapcsolat, de súlyos sebtől vérzik.
Ez halott ügy.
A nő részéről kemény kompromisszumok árán működtethető párkapcsolat.
Ez megrekedt a férfi miatt, egy kezdeti szakaszban, de nem sok esély van, hogy változni fog a helyzet.
Ez megrekedt dolog, de lehet némi esély a rendezésre.
179 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
98%
Ha a férfi kijelentette azt, hogy nem a baratnője, akkor a nőnek mi nem világos ezen? Egyértelmű, hogy a férfi néha megdugja a nőt, de ennyi. Nem is árult zsákba macskát.
2023. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Aztán azt mondta, csak viccelt ezzel a kijelentéssel.
2023. márc. 19. 09:08
 3/54 anonim ***** válasza:
96%
Menti a menthetőt, mert még egy párszor szívesen megdugná a nőt, de ennyi. Ez pont, hogy egy őszinte elszólás volt tőle. Én ezek után biztosan megszakítanám vele a kapcsolatot.
2023. márc. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Te csak egy kis szórakozás vagy, ha otthon van és ráér. De nem akar tőled semmit.
2023. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom és nem is tisztem eldönteni,hogy mi az,ami úgymond ,, csak a másik fejében létezik "...

Viszont egy dolog biztos :nem akar tőled semmi komolyat!

2023. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
100%
Freudi elszólás lehetett az a vicc ezek alapján
2023. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél a kapcsolat női szereplője?
2023. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Kedves előző! Nem, én a nő oldaláról ismerem ezt a sztorit, ő mesélte el nekem ezeket.
2023. márc. 19. 11:08
 9/54 anonim ***** válasza:
76%
Buta egy nő az biztos...
2023. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Nem buta, szerelmes....


De azt is mondta: "nincs férfi az életemben".


Ugyanakkor azt is közölte, kb fél éve, hogy meg fog hozni egy döntést... azóta sem tette meg.

2023. márc. 19. 14:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!