Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crv kérdése:

Szerintetek normális dolog volt ez az exem részéről? Kinek mi a véleménye? Ki hogy viselkedne ez után vele, ha megkeresne egyáltalán az ott maradt cuccaim miatt?

Figyelt kérdés

Valentin napon egy virággal bocsánatot kértem a messengeren való, szakítás után összedurranásokért, viselkedésemért. Úgy döntöttem személyesen letisztázom, bocsánatot kérek, majd ha kell akkor elhozom a cuccaim tőle és lezárom teljesen a dolgokat. A virágot nagynehezen elfogadta, majd rövid séta is volt beszélgetve, de már úton volt a barátnője kocsival. A lakás előtt az utcán álltunk, megérkezett a barátnője kocsival. Ekkor rákérdeztem, hogy a cuccaim odaadná-e... "Majd elpostázom, most mennem kell"

Beszállt a kocsiba és padlógázzal elhajtottak én meg kullogtam a járdán, mint egy utolsó kivert f*sz... Természetesen azóta sem írt, hogy mi a címem és hogy küldené.



2023. febr. 17. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő ezt lezárta, nem akar tőled semmit. Teljesen normális, hogy rideg veled.

Írd meg neki a címed, és kérd, hogy küldje el a cuccaid. Ennyi, semmi több. Aztán felejtsd el szépen.

2023. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Érthetetlen, hogy ha szakítottatok, akkor minek küldtél/adtál a szerelmesek napján virágot neki.

Mi a tökömnek bocsánatot kérni meg személyesen lelkizni ezen? A cuccodra van szükséged, egy időpontot kellett volna megbeszélnetek, amikor ráér és el tudod hozni. Nem virágot adni neki, meg sétálgatni vele, mintha újra meg akarnád hódítani.

Nyilván elege van belőled és nem akar többet látni.

2023. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, a cuccaidra jogosan tartasz igényt, de az exed semmi mással nem tartozik. Ha ő lezárta a dolgot, akkor kár elvárnod, hogy jópofizzon.
2023. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nyilván az is közrejátszott, hogy szeretem még, próbáltam volna vele beszélgetni, mert úgy éreztem, hogy nem értettük jól meg egymást és olyan dolgokat hitt/hisz rólam, ami nem igaz és ezért mentünk szét. Ő nem magyar egyébkent.
2023. febr. 17. 11:01
 5/19 anonim ***** válasza:
Tudom ő a skót nő.
2023. febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

És már írtam, hogy pszichikailag nincs rendben.

Vagy fellangolas volt részéről ezért hol szeret, hol nem.

Túl kell rajta jutnod, ne keresd, max írd meg a címed.

2023. febr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Még annyira sem akarom megkeresni, hogy a címem leírjam neki. Ezek szerint láttad az elősző sztorim is. Most valahogy jó elolvasni mások véleményét is, kicsit megnyugtató. Nem éreztem, hogy életem szerelme lenne stb, csak a megválaszolatlan történtek néha jobban bántanak, mint maga a szakítás, vagy nem is tudom, na meg az hogy sosem veszekedtünk személyesen egy árva szót sem és minden szépnek, jónak tűnt, amíg haza nem utaztam 1 hónapra...
2023. febr. 17. 11:09
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tehát tudvaelőv volt, hogy jön a barátnője és el fognak menni. És megékrezett a barátnő és... elmentek.

Mit vártál, hogy a váratlan betoppanásod miatt - meg hogy a rendelkezésre álló időt sétálgatásra hasnzáltad, nem a cuccaidra - felborítsák az egész programjukat és ott várjanak rád amíg te pakolászol?


Érted, ha tudom, hogy a másik 10:00-kor el fog indulni valahova, akkor 09:59kor nem kérem meg, hogy kezdjünk el pakolni, és nem lepődök meg azon, hogy 10:00-kor lemegy. Hiszen végig ez volt mondva, hogy ez lesz, mégis mit lepődjek meg rajta?

2023. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Jogos ez is, viszont 3 aprócska dolog maradt csak ott és a barátnőjét már akkor hívta szerintem oda mikor beszéltünk, mert akkor telefonált. Azt hitte lehet hogy bántani akarom, vagy ilyesmi? Annyira ismerhetne már, na mindegy. 2 perc lett volna lehoznia a cuccaim a lakásból. Sebaj, így jártam.
2023. febr. 17. 11:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9, de elmondásod alapján a cuccaidat a végén kérted.


Meg egyébként tényleg elég para a szerelmesek ünnepén virágot vinni annak, akivel szakítottál:D

2023. febr. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!