Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta összeköltöztünk, alig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta összeköltöztünk, alig bírok reggel felkelni, visszahúz az ágy. Nap közben szinte semmihez sincsen kedvem,mindent szinte kötelességből csinálok,hogy ne koszosodjunk meg, Minek a hatása lehet ez?

Figyelt kérdés
8 hónapja élek a mostani barátommal. Külön házban vagyunk. Otthon nagyon sokat segítettem a szüleimnek,és örömmel csináltam.Kint a kertben,vagy akár bent a takarítás, de még a kerti eszközök szerelése sem nem jelentett gondot,pedig nagy volt a ház (kertes ház,hatalmas telekkel). Itt meg alig akarok bárminek is nekiállni, mintha fájna minden lépés amit meg kell tennem. Reggelente 9-10 óránál előbb alig bírok kikecmeregni az ágyból,és mégis egész nap álmos, fáradt vagyok,így háklis is. Miért lehet ez?
2023. márc. 27. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed magad otthon, nincs ki motiváljon?
2023. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok oka lehet, először ki kellene deríteni, hogy nincs-e valami egyéb oka, valami lappangó betegség. Akartad az összeköltözést? Ez alapján nem úgy tűnik, hogy túlságosan boldoggá tenne.
2023. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerettem volna az összeköltözést. Jól meg is vagyunk, és mindenem megvan amit szeretnék. Ezért nem értem ezt a folyamatot.
2023. márc. 27. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Más téren nincs gondod? Munka, egészség? Sportolsz?
2023. márc. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Plusz, mennyire érzed magad otthon a lakásban, ahová költöztetek? EZ albérlet, vagy a párodé?
2023. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Páromé a ház. Más téren nincs gondom,legalább is nem tudok róla. Sportolni sportolunk mind a ketten. Itthon érzem magam, az egy nagyon nagy baj,hogy a falu maga nem tetszik,és a ház is javítás alatt áll.
2023. márc. 27. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy "tavaszi fáradságban" szenvedsz (ha amúgy minden rendben van a párkapcsolatoddal).


[link]

2023. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az abszolút lehet gond, hogy ha nem tetszik a település, ahova költöztetek. Ha nem érzed sajátodnak, nem érzed magad otthon. Te hol laknál legszívesebben? Mennyire végleges ez a ház? Itt tervezitek a jövőtöket is? VAnnak ott ismerősök, vagy magányos vagy?
2023. márc. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én szívem szerint vissza mennék a saját falumba. Rettentően hiányzik.Tervezzük,hogy oda szeretnénk majd költözni a későbbiekben. A magam részéről nem itt tervezem a jövőmet, és a párom tudja ezt jól. Ő maga sem szeret itt, pedig itt született, ez az ő faluja. Nekem nincsenek ismerőseim. Falun belül neki sincsenek nagyon, mert nem nagyon szoktak kimozdulni,nem az a túl barátkozós típus.
2023. márc. 27. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az, hogy nem érzed jól magad, abszolút lehúzhatja a motivációdat. SZerintem próbálj beszélni erről a pároddal, tervezzétek meg, hogy meddig maradtok ott és mikor akartok tovább költözni. Az már egy terv, amihez könnyebb alkalmazkodni, ha tudod, hogy ideiglenes. Plusz próbáljátok minél otthonosabbá tenni a házat, hogy jobban érezzétek magatokat. Minden változás furcsa, lehet, hogy csak átmeneti és jobb lesz.
2023. márc. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!