Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, milyen higiéniai jellegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, milyen higiéniai jellegű problémát/igénytelenséget sikerült a párotoknál megváltoztatni és hogy értétek el, hogy változtasson?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 15:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem a fenekét, hanem a seggly*kát, magyarán.
2023. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
83%
21-es, te aztán felügyelted rendesen :D
2023. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Semmilyet, én meg sem próbálom, én nem szoktam büdös, koszos vagy igénytelen emberekkel ismerkedni. Nem az én dolgom egy felnőtt embernek megtanítani, hogyan kell igényesnek és tisztának lenni.

Jobb esetben erre ott voltak a szülei, rosszabb esetben egyéb nevelője, pedagógusai, ismerősei, korábbi párkapcsolatai. Kvára nem az én dolgom szerintem egy kb. 30 éves embernek elmagyarázni és megtanítani hogy mossa meg a fogát meg a s-ggét és lehetőleg ezekhez két különböző eszközt használjon..

2023. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
91%
23-as, az a baj, hogy ezek ismerkedéskor még nem derülnek ki, csak később :)
2023. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
10%
#22-es, én is ezen röhögök 🤣🤣
2023. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
21%
Nektek egyébként tényleg nincs semmi hibátok? Nyilván nem ordas nagy igénytelenségre gondolok, de komolyan nem fordul elő, hogy valamire nincs időtök/energiátok? Komolyan tökéletesek vagytok?
2023. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
26-os, dehogynem. Én nem vagyok ilyen szigorú, hogy ha a másiknak van valami kis defektje, akkor már kidobom. Ha nagyon gáz lenne, sose mosna fogat, vagy nem tisztálkodna, akkor persze. De most pl, hogy büdi egyszer a szája, vagy izzadságszagú, vagy korpás a haja, azért nem fogom kidobni, ezekről lehet, hogy nem is tehet. Volt pasimat pl elküldtem hajdiagnosztikára, mert korpásodott a haja, ott meg kapott egy szert, amitől elmúlt. Velem is előfordult, hogy nem volt 100% szőrtelen a testem, vagy mittudomén.
2023. márc. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
88%

Kértem, hogy borotválkozzon gyakrabban, mert nagyon gyér arcszőrzete volt és nagyon előnytelen volt a 6 napos foltos bajusz.


Meg mondtam neki, hogy pasiként sem gáz megtörölni pisilés után amit meg kell, meg visszahúzni a fitymát, hogy ne álljon be alá a vizelet.

Tisztálkodott minden nap, de ha esetleg még zuhanyzás előtt jött meg a kedvünk, akkor lehetett érezni kicsit, hogy vizelet szaga van.


Plusz kértem, hogy figyeljen az arcbőrére, vettem is neki krémeket, de az semmi ahhoz képest, hogy van aki nem mossa a fenekét…

2023. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!