Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hosszú ideje együttélők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú ideje együttélők! Kopogtok mielőtt bementek a fürdőbe, ha a párotok épp fürdik?

Figyelt kérdés

Pl ha sürgősen kell valami a fürdőből, vagy valami miatt muszáj bemennetek, de a párotok épp fürdik, akkor kopogtok vagy csak bementek?

Itt nem friss kapcsolatokra gondolok, hanem aki évek óta együtt vannak/laknak.



2023. ápr. 15. 21:05
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

20


Jajj istenem....

Ha épp 5 perce ment fürdeni, és általában 30 percet fürdik, te meg felfázásos tünetekkel szenvedsz, egész nap tolod a vízhajtó teát, 10 percenként robban a hólyagod, kint hideg van és szakad az eső, akkor nemhinném, hogy nem mennél be pisilni...

2023. ápr. 16. 19:45
 22/28 anonim ***** válasza:
24%

Jaj istenem? Mit bunkozol velem?

Mondd meg a parodnak, ne furodjon fel oraig. Mi tart neki addig? Nem kerdezted meg tole, miert van bent olyan sokaig?

2023. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Ebben mi volt bunkó???? :DDD

durva milyen idióta emberek vannak.

Azért fürdik fél órát mert egy hűtött csarnokban dolgozik napi 12 órát, és jól esik este átmelegedni neki.

2023. ápr. 16. 21:23
 24/28 anonim ***** válasza:
55%

Az az idiota aki szemelyeskedik mert mas erve nincs.

Ha a parodat nem zavarja, hogy ranyitsz, miert szuletett meg ez a kerdes? A felfazasra tozegafonyat ajanlok, nekem bevalt. En is ilyen harapos lennek a helyedben. Minden jot neked!

2023. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire Együtt fürdünk . Ha esetlen nagy ritkán csak ő, akkor tárva-nyitva hagyja az ajtót,😂 simán bemegyek és beszélgetünk közben. Mi csak wc használatnál csukjuk be az ajtót. Akkor nyilván nem is nyitunk egymásra. 37/N
2023. ápr. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen illik kopogni. Én se szívesen szagolnám a szrod szagát amikor fürdök éppen.
2023. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kopogni nem szoktam, de megkérdezem, hogy zavarja-e, ha bemegyek.
2023. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem szokott a barátom kádban fürdeni, csak zuhanyozni. Én szoktam és mindig kopog, akinek nagyon örülök is, elég volt nekem az, hogy anyám és nagymamám szerint tök oké rányitni másra amikor már felnőtt.
2023. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!