Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy reagálnál ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a párod minden szivességért amit kapsz tőle,esetleg kérsz tőle cserébe MINDENÉRT szexet kérne?

Figyelt kérdés

Gyakran kérem picit nyomkodja meg a hátam (gerinc problemaim vannak) az a valasz,ok,ha cserébe lefekszem vele

Ez egy PÉLDA!!!!!

Ha kerek tole egy gomboc fagyit az a feltetel hogy ok de akkor legyen szex

Barmi amit kapok,kerek szex az ara


Hat oszinten,nemsok kedvem van hozza igy,eleg eroltetett



(Van munkam,van fizetesem.)


2023. ápr. 29. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Elég szomorú, ha kérnie kell.
2023. ápr. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Kiraknam, ha ennyi esze van. De akkor is kiraknam, ha azert keri, mert en mar honapok ota nem akarok vele szexelni. Ennek igy nincs ertelme.
2023. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%

A fenti példáknál nem értek egyet.

De azért amikor vesz nekem egy száz ezres ékszert akkor szerintem "illik" megköszönnöm egy szexxel.

2023. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem szeretne, nem szexelne veled. Ebből kiindulva kérdés, hogy te szereted-e őt, mert úgy érzem, neked meg kell erőszakolnod magad, hogy lefeküdj vele. Nem így van?
2023. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
27%
Kitenném. Nekem nincs igényem ennyire, keressen magánka mást. nimfó csajra nincs igényem.
2023. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szerint amúgy nem szexelsz vele.
2023. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Én örülnék neki.

Ha te nem, akkor valami baj van veletek. Vagy nagyon ritkán akarod, vagy ő akarja sokszor, végülis mindegy, nem passzoltok, ez a lényeg.

2023. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Elhagynàm..
2023. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

Kanos.


Amúgy kielégít, élvezed?

2023. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Örülnék neki. Sajnos engem az elet mindig kisebb libidoju férfiakkal hozott össze. Férjem is ilyen. Volt egy több éves viszonyom egy nagyon jó pasival. Neki aztán volt libidoja! Pedig otthon is naponta többször. Velem heti 2-szer több menettel. Életem legszebb szakasza volt ez. Én megbecsulnem a helyedben ezt a pasit kérdező.
2023. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!