Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg velem van a baj? Várom a megkövezést, de tudnom kell az igazat!

Figyelt kérdés
Hosszú lesz...Kérlek csak akkor válaszolj, ha az egészet elolvastad. Minden 8 évvel ezelőtt kezdődött, amikor megismertem a páromat.14 évvel idősebb nálam. Neki van egy fia, nekem pedig lányom. Egykorúak. Papíron nem váltak el, állítólag fél a párom (nevezzük Józsinak), hogy a gyerekét végleg elveszíti. Így még exfeleségnek sem mondható igazán. Mielőtt megismerkedtünk, régóta nem éltek együtt úgy, mint házasok, de egy lakásban éltek. Józsinak és Évának (nevezzük így) is voltak mindkét részről kapcsolataik, amiről tudtak is. Mióta megismerkedtünk, Éva nem engedi a gyerekekinket találkozni, sőt, még nem is tudhatnak egymásról sem. Nem jöhet hozzánk a fia, ha esetleg Évának munkahelyi dolgai akadnak amikor nem tud éjjel otthon lenni, van, hogy napokig ott kell aludni a páromnak. Az én lányom tud a fiáról, de Éva nem enged. Éva minden nap telefonon hívja páromat, nem feltétlenül csak a gyerek miatt, hanem úgy általánosságban, ha kell valami. Boltba Józsi jár nekik vásárolni, kaját rendel nekik, rezsit, internetet, tv-t pluszban ugyanúgy fizeti, mintha ott élne velük. Józsi azért jött onnan el, mert Éva agresszív és kibírhatatlan. Ezeken kívül többszázezres ajándékokat is kér Éva a páromtól pl. születésnapjára. Torta, ünneplés, vacsora, étterembe mentek. Éva műtétje a fővárosban volt, oda is el kellett kísérnie a páromnak, ketten voltak. Az ünnepeink is úgy telnek, hogy szinte csak ott van Éváéknál. Húsvétkor két napig szinte ott volt, nekünk három óra maradt összesen, hogy a családomat meglátogassuk. Bármit tervezünk, ha jön Évától egy telefonhívás, hogy taxizni kell neki, vagy bevásárolni vagy esetleg bármi, akkor a mi programunk megszűnt létezni. Sajnos emiatt nagyon sokat veszekszünk. Pár hónappal ezelőtt Józsi édesanyja váratlanul elhunyt. Mivel nem Magyarországon született, hanem Törökországban, ezért azonnal utaznia kellett. Igyekeztem mindenben segíteni őt. Összepakoltam a bőröndöt, majd vártam a visszatérését. Mint kiderült, Éva erőszakosan a nyakába ment, és ott volt vele a fiával együtt, ők is kiutaztak utána. Azt is tudom, Éva ezt teljes mértékben nyaralásnak tekintette, programokon vettek részt, bevásárlóközpontban vásárolgattak stb. Amikor hazaért megmutatta a képeket, mert megkértem, hogy mutassa meg őket. Minden képen Éva Julia Roberts mosollyal lett fotózva. Egyáltalán nem úgy, mint aki gyászol. Én itthon többet gyászoltam, mint ők. Most jövök én a képbe. Minden egyes Éva telefoncsörgésénél már a szívverésem az egekbe emelkedik. Amikor Józsi van Éváéknál én le vagyok némítva, megszűnök létezni. Ha Józsi itthon van, és ha Éva hívja, lazán kimegy a teraszra, de előtte szól, hogy telefonál, ne beszéljek. Megmondom őszintén, rengeteget veszekszek vele ezért. Olyan, mintha észre sem venné, hogy én mit érzek, pedig nagyon jól tudja. Amikor magamba fojtom és napokig tűröm a dolgokat, akkor előbb-utóbb kifakad belőlem, és elég egy szikra amikor kirobbanok. Egyszerűen nem tudom magamban tartani az érzelmeimet. Emiatt, a 8 év alatt körülbelül már vagy harmincszor szakítottunk. Török, zúzok, gondolatomban még sajnos rossz dolgok is megfordulnak magammal kapcsolatban, mert már nem bírom elviselni ezt a fájdalmat. Nagyon szeretem őt, azt mondja ő is szeret, de most nagyon mélyen van a kapcsolatunk. A legutóbbi Éva születésnapi vacsora tette be nálam az utolsó rúgást. Azt mondta a párom, hogy BPD-s vagyok, úgynevezett Borderline személyiségzavar, és kezeltessem magam. És itt jön a fontos kérdésem. Tényleg BPD-s vagyok, és pszichiáterhez kell fordulnom, vagy ezeket más normális nő teljesen normálisan reagálná le? Valóban féltékeny vagyok rá, mert Éva nem úgy tűnik, mintha nem lenne terve szétszedni minket. Már úgy érzem nem is vagyok önmagam. Lassan hiszek neki, mert szinte minden nap azt mondja kezeltessem magam. Nyugodtan kövezzetek meg, de válaszokat szeretnék kérni mi a baj velem.

2023. máj. 13. 20:35
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Na ennél a pontnál mondom, hogy te egy piszok nagy balek vagy!

Szégyell téged is, meg a gyerekedet is. Nem vállal fel, ti vagytok az ő mocskos kis titka. 8 éve! Éva nem az ex, hanem a felesége, te meg a szeretője vagy. Tudod mikor vett nekem az exférjem ajándékot a születésnapomra és mikor vitt étterembe? Semmikor! Mi a fészkes fenéért vinne, meg ajándékozna?

De Józsinak Éva a felesége! Nem az exe! Két családja van. Kettős életet él.

2023. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
De hogy lehet egyszerre kettő valakit szeretni? Amikor nem veszekszem, tényleg érzem, hogy szeret. Nagyon szeret. A gyermekem is szereti. Annyira kilátástalan a helyzetem, tehetetlennek érzem magam.
2023. máj. 13. 22:27
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Erre már csak annyit tudok mondani, hogy gyémánttal van neki kirakva a ****a,vagy mi tart még mellette??? Mindenki elmondta,hogy te itt csak ingyen szerető vagy, erre még mindig csak a 'dehát szeret'-tel jössz. Akit szeretünk, azt 100%-ban felvállaljuk mindenki előtt és nem szeretőstátuszban tartjuk, hanem szépen elválunk a feleségünktől. Esze ágában sincs elválni soha ennek a pasinak, 2 lyukat töm egyszerre 8 éve, szóval hülye lenne... Te meg adod alá a lovat.
2023. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
97%

Amikor nem veszekszel, akkor szeret? De jó! Így mindjárt más. (Irónia)

Nem veszekszel, kedves vagy-> szeret. Ez a jutifali.

Veszekszel -> morcos. Nincs jutifali.

Vigyázz, mert ha sokat veszekszel, akkor keres egy harmadik nőt, akinek elmondhatja, hogy Éva egy szörnyeteg, aki erőszakos és kibírhatatlan. Sajnos a gyerekét csak akkor láthatja, ha mindent Éva kedvére tesz. De már nincs köztük semmi, természetesen őt szereti, Éva csak a múlt. Azért néha vennie kell Évának pár flancos ajándékot, meg kifizetni a rezsit, étterembe is kell járni, de a szíve csakis az övé. Amíg nem veszekszik és jól viselkedik.

2023. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
97%

Megmondanám neki, hogy “elkezdtem a terápiát” aztán megtanítanám repülni ezt a madarat!


Belegondoltál már abba, hogy ezzel a gyerekednek milyen példát mutatsz?

2023. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Egy pár szóban erősítsetek meg kérlek Benneteket, hogy jó döntést hozzak, most már úgyis egy megkeseredett 30as nő vagyok aki,a depresszió felé hajlik és jelentős önbizalomhiánnyal küzd. Nagyon megköszönném!
2023. máj. 13. 22:58
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell megerősíteni? Húszan leírtuk már, hogy az ilyet ki kell hajtani, mint macskát szarni. Jelenleg 8 éves csúszásban vagy.
2023. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. máj. 14. 00:11
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Ajajj, a dràga Józsi bizony, hogy kettős életet él. Konkrétan két nője van. A felesége és te. Ha a férjem csak egyszer kinyögné, hogy az exnőjének vesz dràga ajcsit meg viszi vacsizgatni étterembe, másnap keresnék egy válóperes ügyvédet. Normális ember ezt kis ideig sem tűri, nemhogy 8 hosszú évig. Értem, hogy depis vagy, meg most fàj az élet, de minél hamarabb megszabadulsz tőle annál hamarabb fogsz rendbe jönni. Csak azt nem tudom, hogy hova tetted a józan eszedet amikor meg tudott dumàlni téged azzal, hogy miért nem vàlik el az asszonytól. Én az ilyet a halál fszára zavarnàm el. Szerelmes még lehetsz, egy csomó pasid lehet még, de ezzel ne alàzd magadat!
2023. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

#27

"A fiamat is degradálta, hogy ahogy szavaival éljek "fattyút nevel" Józsi."

Vs

"Neki van egy fia, nekem pedig lányom."


Azt azért csak tudod, hogy fiad vagy lányod van. Kicsit belezavarodtál a sztoriba.

2023. máj. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!