Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta összeköltöztem a pasimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta összeköltöztem a pasimmal,minden olyan érdektelennek tűnik. Nincs kedvem sokszor még élni sem,vagy munkáknak nekiállni,csak beülök a szobába és zenét hallgatok.Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Otthon nagyon szerettem dolgozni a családtagokkal, minden pikk-pakkra elkészült. Itt sokszor nincsen kedvem még felsöpörni sem.Nem nagy a ház, de rengetegszer van rendetlenség, és amit otthon nem néztem volna el, itt simán úgy hagyom,és nem törődöm vele. Majd meglesz,amikor meglesz. Ez minek lehet az eredménye? Rengetegszer hullámzó a kedélyem,nem látok értelmét semminek sem.Azóta vagyok így, mióta aktívan együtt élek a mostani párommal. 26/n
2023. jún. 5. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A kapcsolatod mennyire harmonikus?
2023. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hullámzó.Hol jól megvagyunk egymással/egymás mellett és rengetegszer csúnyán összeveszünk.Akkor elkap a hazamenetel,és azzal "fenyegetőzöm",hogy hazaköltözöm.Mert amúgy sem szeretek ebben a faluban.
2023. jún. 5. 22:52
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd el!
2023. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
Ezért szoktak csak házasság után összeköltözni, mikor a közös otthon, gyerekvállalás a cél. Amit csináltok, az ennek a karikatúrája. Vicc!
2023. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Házasság előtt nem szoktak összeköltözni!Ez új,de akkor taníts mester!
2023. jún. 5. 22:55
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

"itt simán úgy hagyom,és nem törődöm vele."


Ezek szerint a párod is. Beszéljétek meg és osszátok fel az otthoni teendőket. ne te akarj mindent csinálni.

2023. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
A gyoker falu a bajod. Normalis ember depresszios lesz egy faluban. Koltozz el onnan meg ma!!!
2023. jún. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Falun nőttem fel gyerekként imádtam biciklizni és kijárni focizni, pár éve költöztem városba, de megse fordul a fejembe, hogy visszaköltözzek.Számomra a falu egy nagy város után qrva unalmas lenne.
2023. jún. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Faluban én is öngyi lennék
2023. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod a probléma. Én is faluban nőttem fel és amikor hazamegyek akkor nagyon jó, de nem tudnék már ott lakni. Nekem az hogy összeköltöztünk a párommal pluszt ad az életembe és harmónikusabb vagyok vele mint otthon.
2023. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!