Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mióta összeköltöztem a pasimma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta összeköltöztem a pasimmal,minden olyan érdektelennek tűnik. Nincs kedvem sokszor még élni sem,vagy munkáknak nekiállni,csak beülök a szobába és zenét hallgatok.Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Otthon nagyon szerettem dolgozni a családtagokkal, minden pikk-pakkra elkészült. Itt sokszor nincsen kedvem még felsöpörni sem.Nem nagy a ház, de rengetegszer van rendetlenség, és amit otthon nem néztem volna el, itt simán úgy hagyom,és nem törődöm vele. Majd meglesz,amikor meglesz. Ez minek lehet az eredménye? Rengetegszer hullámzó a kedélyem,nem látok értelmét semminek sem.Azóta vagyok így, mióta aktívan együtt élek a mostani párommal. 26/n
2023. jún. 5. 22:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én is imádok falun lakni.De azon a környéken,ahol felnőttem. Itt semmi sem tetszik.És a párom részéről is csak hitegetve vagyok,hogy majd egyszer visszaköltözhetünk a falumba. Nekem nincs kedvem kivárni azt a pillanatot, amikor majd 20 év múlva költözhetek vissza.Már teljesen betege vagyok annak,hogy itt kell lennem. Két választásom van. Vagy szakítok és visszaköltözöm, a párom nélkül, vagy várok amíg tudunk majd építkezni a falumban,nagyjából trillió év múlva.
2023. jún. 6. 10:28
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na,akkor ki is mondtad,mi a bajod. Hát ezért,mert

úgy érzed kényszerítve lettél hogy lakj.

Beszéljétek meg,de mondd el hogy ez téged nagyon frusztrál.

Amúgy adhatnál egy esélyt is a dolognak,ha amúgy jó a ház,nincs

baj a szomszédokkal, és a párod meg szeret.

Nem kell ahhoz építeni mindjárt hogy vissza költözzetek,egy használt ház már nem is jó?

2023. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Használt nekem tökéletes lenne, de ő erősködik, hogy nem akar megint más után laki.Mivel most is olyanban vagyunk, amit nem mi építtettünk. Köti az ebet a karóhoz.
2023. jún. 6. 15:34
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy sznob a csávó akkor. Szerintem egy régi háznak például

olyan aurája van,amit egy új építésű háznál soha nem érhetsz el.

Ugyanaz egy olyan kert is,ahol már 40-50 éves fák vannak.

Fel lehet egy régi házat is pöpecül újítani, igaz nem lesz olcsóbb

mint egy új ház,de nem is egy lesz a tucatnyi műházból,

amiknek semmi egyénisége,stílusa sincs.

2023. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit segít neked a feladatokban? Van közös érdeklődési körötök?

Az, hogy nézeteltéréseitek van, az részben nem rossz, mert azt jelenti, hogy A, csiszolódnotok kell egymáshoz; B, van, ami mégis összeköt titeket. Akármennyire más a jelenlegi település, nézz körül, és próbálj 1-2 olyan dolgot felfedezni benne, ami tetszik benne. Vezessetek be a napi rutinjaitokba újításokat. Végezzétek el együtt a feladatokat, amit meg kell tennetek.

2023. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Adott falu önkormányzatának honlapján milyen információk szoktak fent lenni? Esetleg tanulmányozni a feltett hirdetéseket?


Bekapcsolódni az ottani közösségi életbe? Lehetőségek kiaknázása? Kapcsolatépítés más emberekkel, ismerősök gyűjtése valamilyen meghatározott cél érdekében?

2023. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!