Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiatal párok akik albérletben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal párok akik albérletben laknak, nem érzitek bizonytalannak, kilátástalannak a jövőtöket?

Figyelt kérdés
Mivel albérletet fizetsz emiatt a saját lakásra még később fog összejönni a pénz. Ha valami miatt menni kell az albérletből akkor újat kell keresni, tehát nincs biztos otthonod. Ha szakítassz a pároddal akkor ott vagy hogy egyedül nem biztos hogy tudod/megéri fizetni emiatt lehet haza kell költöznöd a szüleidhez. Vagy a gyerekvállalás is bizonytalanabb így hogy nincs egy biztos otthon.
2023. júl. 21. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Mert ha villám lenne, akkor biztos a jövőm? ^^
2023. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Bőven keresek egyedül is annyit, hogy látható összeget tudjak spórolni. Hazaköltözés pedig egyáltalán nem szégyen.
2023. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ismerek olyan jómódú párt, akik az ingatlanpiac változásától függően néha vesznek, néha bérelnek, attól függően, mi éri meg jobban. Szóval a bérlés önmagában nem egy szerncsétlen dolog, sőt... Néha pont ez kell a továbblépéshez. Én most épp bérelni fogok és ennek kimondottan örülök.
2023. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem, de mit lehet tenni? Szüleimnek sincs lakása, pláne nem Budapesten. Muszáj albérletben laknom, mert a híd alá nem mehetek. Nagyon zavar, hogy mennyi pénzt kell kiadnom rá, pedig az igényeimet leadtam és egy kis garzonban lakok. Mégis elviszi a fizetés nagy reszez, saját lakást esélytelen venni, hitelt felvenni sem tudnék megfelelő önerő nélkül. Igazából nem is tudom mit keresek még ebben az országban, mert nem lehet ötről a hatra jutni itt.
2023. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyűjtünk sajátra mert se családunk, se gyerekeink(nem is akarunk), és a szerződésünk addig szól még mi fel nem bontjuk. Mondjuk külföld... Itt nem divat a saját ingatlan vásárlása
2023. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

5

Igen, nem divat, mert a nyugdíjasok is meg tudják fizetni (pl. német rokonaink), de itt még fizetésből is sokaknak nehéz.

2023. júl. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hálát itthon sokan akik 300 ezreket keresnek nem is tudom, hogy hogyan fizetnek 100-150 ezres albérleteket. Napról napra elnek
2023. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene saját lakás?


Bocs, VAN, örökölt. A halál f... kb, egy zsákfaluban. Szerinted töltöttem ott akár egyetlen percet is, mióta felnőttem? Hát nem, és sohasem tervezem. Ki van adva egy gyerekes párnak aztán ennyi, én 1000 km-rel odébb élek, albérletben.


Köszi, tökéletesen megfelel, mert ha munkahelyen áthelyeznek pl, akkor sem eszem a kefét, most mi lesz, hanem csomagolok és költözök az ország másik felébe.

2023. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindig lesz albérlet Budapesten, úgyhogy nem félünk. Igen, gyerekkel is vannak lehetőségek albérletben lakni.


Miért is kéne akkor a mai világban a saját lakás?

2023. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9. vagyok, még annyit, hogy nem tudnék sajátra spórolni sehogy. így is 26 évig éltem szüleimmel, ami rohadt sok. Ha sajátra kéne gyűjtenem, akkor a párom anyjához költözhetnénk, ami vidéken van, hozzánk nem lehetne, mert apám nem szeretne olyannal együtt élni, aki nem családtag (és neki csak anyám meg tesóm meg én számítunk annak). Ott vidéken nincs munkalehetőség maximum gyárban, kösz nem, jó nekem itt Pesten az irodában. Na és akkor mennyit is tudnánk spórolni, hogy Pesten, ahol élni akarunk vegyünk egy saját lakást? Konkrétan a gyerekeinket oda stzülném anyóshoz aztán 40 évesen lenne elég pénzünk hitelre egy egyszobás lakást venni a nyolckerben.


Inkább albérlet, köszi!

2023. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!