Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok olyan nőről aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan nőről aki szülés után 3 ével még kövérebb mint volt ?

Figyelt kérdés
Nincs semi betegség. Adott lenne a helyzete arra hogy egészségem egyen és sportoljon de lusta. Így a férj már nem annyira kívánja plusz 30-40kgval. Mit lehet tenni ? Mitől változna a helyzet ?

2023. aug. 17. 18:27
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
86%
Azt, hogy kissé teltebb lett.
2023. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha már előtte is kövér volt, akkor mégis mire számítottál?
2023. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Akkor nagyon sokat kell ennie? Nem tudom, nálam lementek a kilók, de az ember alakja már nem lesz ugyanolyan.

Nem gondolok semmit, valószínű, ideje sincs magára.

2023. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Elhanyagolta magát , az egyik barátnőm is így járt. Alapba egy erős csaj volt mindig , de most már lassan iskolás lesz a lánya és borzasztóan elvan hizva. Ő nem dologozik semmit sem mióta megszületett a kislánya csak otthon ami van teendő , állítása szerint nem talál magának megfelelő munkát , de én úgy gondolom ő nem szeretne dolgozni. Nyilván változik a test szülés után , van akin jobban meg marad a felesleg , de sajnos van olyan aki szimplán elhagyja magát. Motiválni kellene valamivel , hiszen neki is az lenne jó ha valamennyit leadna a túl súlyból.
2023. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
69%

Nekem rejtett pajzsmirigy gondjaim voltak. Vagy 20 evig mire kiderult. (A terhesseg hoza elo) Ha lefogytam nagy nehezen elojott ha visszjottek a kilok rendbe jott. 2 ev volt mire rajottek. Most szedek ra bogyot es dietaznom kell.

Lassan de alakul.

Hashimoto - keress ra.

2023. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Megvan a lehetősége?

Tehát apuci besegít a háztartásban, a gyereknevelésben és ugyanúgy érezteti vele, hogy szereti és támogatja?

Nem ez szokott lenni az általános. A "lustaság" mögött pedig nem a tenni nem akarás a legnagyobb visszatartó erő.

2023. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

30-40 kgt szedett fel?? Azért az már durva. Ráadásul 3 év alatt.


Én most vagyok annyi, mint a szülési súlyom, gyerek előtt 45 voltam, szülés után 52, most meg 62, de azóta eltelt majd 10 év, és örülök is, hogy "felnőtt nő" súlyom lett, nem akarok vékony szálkás tininek látszó testet, hogy mindenféle beteg alak gerjedjen rám megint. De 30-40kg plusz 3 év alatt az szerintem már veszélyesen sok rövid idő alatt, mintha minden évben ráraknának egy 2 éves gyereket. Én kivizsgálást javasolnék neki, IR kialakulhat szülés után is, de mindenképp megemlíteném. Császárral szült? Ők könnyebben híznak, alig tudnak mozogni gyerek után.

2023. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

Jáj te is azt keresed mivel állj bele a másikba aki a kölykeiddel vergodik hogy másba márthasd?

Ha nem ezt, akkor màst találnál benne. Pl hogy levegőt vesz az is zavarna.

2023. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
ja, mert 30-40kg plusz csak kukacoskodás. Ha a nő 60kg körül volt, akkor is 100 kgra hízott, 3 év alatt.. Megcsalni nem kell, nem is szabad, meg kell mondani neki, hogy ha nem tesz hetente többször azért, hogy lefogyjon, nem marad vele az emberünk.
2023. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Megkerdzrném, hogy "és a férj mennyit segit a haztartasban/gyerekek korul?"
2023. aug. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!