Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok olyan nőről aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan nőről aki szülés után 3 ével még kövérebb mint volt ?

Figyelt kérdés
Nincs semi betegség. Adott lenne a helyzete arra hogy egészségem egyen és sportoljon de lusta. Így a férj már nem annyira kívánja plusz 30-40kgval. Mit lehet tenni ? Mitől változna a helyzet ?

2023. aug. 17. 18:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom van pénz, a nő gyesen van/htb, és amíg a gyerek a kötelező oviban van, otthon takarít. Nekem auti gyerekem van, akit még bölcsiből is kiraktak olyan "rossz" volt, mégis tudtam mellette enni, takarítani. Ha oviban van ebéd utánig a gyerek, akkor aztán igazán könnyű. Én 9re vittem oviba, 9:30ra értem haza, 11kor indultam, hogy 11:30-ra menjek érte oviba, na ott abban a másfél órában csak pihentem, mert máskor nem tudtam tőle.


Azért egy gyerekkel otthon lenni, hogy járhat oviba több órát egy nap, nem viszi fejlesztésre, különórára, az igazán laza.

2023. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Semmit. Egyrészt nem az én dolgom. Másrészt alapból nem szokásom ilyesmi miatt ítélkezni.

Ezer oka lehet amiért felszedte ezeket a kilókat és nem sikerült neki leadni. Lehet, hogy még nem érzett magában elég erőt ahhoz hogy nekiálljon, hisz ha tartósan akar lefogyni az ember, akkor egy életen át csinálni kell, különben visszahízik. Nem voltál ott mellette minden nap, Lehet hogy próbálkozott, de olyan problémákba ütközött amiket nem tudott megoldani, honnan tudod?

Én sose szülnék gyereket, mégis voltam elhízott. Egészen kisgyerekkorom óta.

Már lefogytam egyébként. De ez nem egyetlen dolog miatt alakult így. Rengeteg oka volt

-gyerekkorból tanult rossz életmódbeli szokások, illetve fáradtság ami mindig is jelen volt az életemben-fiatalként is, de sehogy nem tudom kezelni. Csak kínlódom.

-később anyagcserét érintő betegségek is nehezítették a dolgom, ezek miatt konkrétan speciális összetételű diétára volt szükségem, amiről soha egy orvos sem mondott semmit, konkrétan félretájékoztattak. A gyógyszeres kezelésem is egy horror volt. Sokára egy dietetikus segített csak érdemben, de őt is teljesen véletlen találtam meg. Mázli volt. Nagyon nehéz igazi jó szakembert találni.

-a mentális, lelki problémákról,- az ételekkel kapcsolatos beteges viszonyról, érzelmi evésről, falási rohamokról, függőségről, amik hosszú évek alatt alakulnak és teljesednek ki, nem is beszélve.

Ha ilyen komplex problémái vannak valakinek, nem olyan egyszerű kijönni belőle ám.

Ezek így együtt ömlesztve, kóros elhízásban testesültek meg.

Ahogy annak is sok oka volt, hogy csak 20 plusz év után tudtam olyan életet kialakítani magamnak ami mellett le tudtam fogyni, és olyan kezelési módokat találtam a felmerülő problémákra, amiket alkalmazni tudtam.

Mindezt úgy, hogy egyébként előtte is rengeteg próbálkozásom volt, egyszerűen sok olyan dolog jöhet szembe az emberrel amit nem biztos hogy ott helyben azonnal meg tud oldani. Jön az elkeseredés, csalódás, önvád, öngyűlölet stb stb. És egyre mélyebbre lehet így süllyedni.

A legtöbb ember nem táplálkozási szakértő , nem edző és nem pszichológus. Csak probálkozik. aztán idővel és sok esetben sok sikertelenség után, talán sikerül neki...

A gyerekes anyáknál sem mindegy milyen körülmények vannak otthon, nem tudhatod mi folyik a 4 fal közt, mennyire veszi ki a párjuk a részét a gyereknevelésből.

Én azt mondom bölcsebb nem ítélkezni, amíg nem jártál a másik cipőjében. Még visszanyalhat a fagyi.

2023. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
21, és a fogyatékos gyereked miatti kisebbrendűségi érzést próbálod legyőzni azzal, hogy te még így is tudod emelgetni a lábad?
2023. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
21%
Nincs kisebbrendűségi érzésem, de utálom, mikor mások nyafognak, hogy a körmük tört és tragédia, mikor nekem(és másoknak is) a fél karom és még ez sem tragédia. Kis semmiségeket nagyítotok fel és sajnáltatjátok magatokat miatta, ezt a gyerekem előtt is rühelltem, kifogáskereső szrt sem tevő felfogás. Tudod mit hallgattam gyerek előtt? "jajj milyen sokat kell tanulnom"--büfészakon, láttam mennyit kell, rohadtul kevés volt. Ugyanezt gimiben, mi menő helyre jártunk, barátnők gyenge szakközépbe, egy feladatot, ha kaptak, ment a nyafogás, mi meg 3x annyit. És még mindig nem a Fazekasba jártam, ahol még nehezebb lett volna. Néhány ember csak szereti sajnáltatni magát, rohadt sokan voltak munkahelyen is, semmi realitásérzékük nincs. Egy gyerek mellett VAN IDŐ mozogni. Akkor is, ha a nagyszüleid pelenkázod mellette(szintén jelen, csak hogy ebbe is bele tudj kötni;)
2023. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Lusta, nem érdelki.Ennyi, a többi kifogás.Szülés rég volt.
2023. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális ember nem gondol semmit full idegenekről, akiket nem is ismer és csak ilyen félinformációi vannak róluk.
2023. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!