Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen párkapcsolat ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen párkapcsolat ez?

Figyelt kérdés

Nyitott kapcsolat.

A hétköznapokban nincs intimitás (ölelés, csók, szép szavak, érdeklődés a másik felől).

Nem alszanak együtt.

Swingereznek, szexpartikba járnak, rengeteget szexelnek másokkal.


Ez nem fura? Nevezhető ez így egyáltalán párkapcsolatnak?



2023. szept. 22. 13:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha érintett vagy, megértem, hogy érdekel mások véleménye, ha viszont kívülálló, úgy pusztán ítélkezőnek tűnsz.


3. fél vagy talán?

2023. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A nő barátnője vagyok. És igen, nekem ez fura volt az elejétől kezdve, amikor elmondta, hogy ők így élnek. Főleg amikor arról beszélt, hogy volt olyan, hogy a földszinten ment a szexparti, a gyerekek meg az emeleten a szobájukba bezárva aludtak (vagy ki tudja). Simán hallhatták, hogy mi megy, és igen, ezen a ponton ítélkező vagyok, ezt nem tartom helyesnek.


De sajnálom is a nőt. Egyszer egy őszinte pillanatában rákérdeztem, hogy ő boldog-e így, és elmondta, hogy már nem de a házasság elején 25 évesen még naivan belement, mert azt hitte, hogy jó lesz, és szeretett volna a szexuális nyitottsággal imponálni a párjának. Azt mondja, hogy nincs más választása, mint benne maradni ebben, mert a férje már túlzottan hozzászokott. A férje nem tudja egyébként, hogy nem boldog így, nem tudja, hogy mondja el neki, mert az a házasság végét jelentené, a gyerekeket meg vele együtt akarja felnevelni, nem akar elválni. De közben semmi érzelmi kapcsolat nincs szinte köztünk, nem tudnak az érzéseikről beszélni meg ilyenek, a szexszel "oldanak meg" mindent.



Nem akartam ennyire kitálalni, de végülis nem bánom, hátha tud valaki tanácsot adni, hogy segíthetnék neki.

2023. szept. 22. 17:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Így már érthetőbb, viszont segíteni nem tudsz, max abban, hogy meghallgatod a barátnődet, és mellette állsz. Ezt csak ők fogják tudni megoldani, és tényleg az van, hogy vagy elviseli ezt, vagy kilép és elválik vállalva annak nehézségeit. Nem egyszerű helyzet, az biztos.
2023. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 gabor49 ***** válasza:
ez csak szex kapcsolat
2023. szept. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!