Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Azok a férfiak akik borotvalja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik borotvaljak a lábukat egy kapcsolatban tulajdonképpen a nők?

Figyelt kérdés
Konditeremben nagyon sok ilyen "férfit" latni
2023. szept. 26. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Hát nem tudom, de én nőként menekülök a szőrtelen csávóktól, elég fura szubkultúra nekem.

Nyilván ne legyen brutál szőrös a pasi, mint egy majom, de azért ne legyen már kisbabatestű, komolyan.

2023. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenkinek van igénye arra, hogy összeszőrözze a lakást.

Amúgy, ők valószínűleg az izmaik mutogatása miatt szedik le.

Én nőként értékelném, ha a párom nem hagyna el több szőrt a lakásban, mint a macskáim. Nem a szörtől lesz valaki férfi. Régen rossz lenne.

2023. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Lehet más oka is, én pl amikor fociztam nyirtam, mert tépte a sportszár és könnyen begyulladtak tüszők ami nagyon xar.


Én amúgy géppel nyírom a testem a legtöbb helyen kb 1-2mm amit max hagy. Esztétikailag jobban tetszik, sokat hordok inget és ha nincs szőr sokkal kevéssé izzadok, főleg egy normális gátlóval kombinálva, kényelmesebb sportnál, nem csípi be semmi stb.


Higiénikusabb, könnyebben maradsz jó illatú, kiemeli az izmaidat, ha kicsit hosszabbra nyirod, pár mm még férfias is. Pengével én biztos nem szedem le semmimet, érzékeny is a borom meg ha pl ott lent megvágod magad attól nem leszel boldog.

2023. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
3, mondjuk attól a nők se, általában mégis elvárás....
2023. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha nagyon szőrös a lába és neki nem tetszik, akkor borotválja és ezek szerint tesz rá magasról,hogy valaki nem tartja férfiasnak és tudod mit? Jól teszi!
2023. szept. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem nők. Férfiak. Te kis orangután 🤣
2023. szept. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Igazi férfiak. Akik ellen mernek menni az ilyen jancsibohócoknak, mint te.
2023. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
Felállt egy szőrtelen lábú fiúra?
2023. szept. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Az a vagináját is...😅😅😅
2023. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
A vagina nem szőrös.
2023. szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!