Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kieszi a nő a hűtőmet! Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kieszi a nő a hűtőmet! Normális ez? Nem ezt beszéltük meg.

Figyelt kérdés

Van a barátnőm, akivel nemrég költöztünk össze. A lakás az enyém, a rezsit én állom mert nem sokkal több így se hogy itt lakik, és ennyivel jobban keresek. A kaja az ami drágább, arra meg volt beszélve hogy felesbe fogjuk venni, ha ideköltözik. Na ez az ami azóta se nagyon megy. Direkt szólok neki ne egye meg ezt meg azt, erre fáradtan hazaérek és feszt is üres a hűtő. Mondtam neki legalább menjen el vásárolni néha ha már előbb végez a munkában mint én, de nem mert ő fáradt meg mindenféle más kifogás. A nagy közös kajavásárlásból is annyi valósul meg, hogy ő nagy kegyesen és látványosan néha kifizeti a saját salátáját meg joghurtokat meg ilyeneket, ha együtt megyünk a boltba. Közben meg sokszor hangoztatja ezt a nagy egyenjogúság kérdését. Hát ahhoz képest nekem ez nem tűnik annak.

Másoknál is így megy ez? Mit kéne tennem? Már párszor szóbahoztam neki a dolgot, de vagy csak a terelés és vihogás ment, vagy az igérgetés, amiből néha lesz valami, néha nem.



2023. okt. 3. 21:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Szóval csak a kaja felét kéne fizetni, de azt se akarja? Beszéljétek meg újra, hogy arról volt szó, hogy rezsibe nem kell beszállnia, de ez felesben fog menni és találjatok ki rá valamit, ami mindkettőtöknek jó. Pl. ha tudod, hogy kb. mennyi megy el rá, akkor felesben dobjátok össze és mindegy ki vásárol be, abból fizet. Ha kevés, akkor tesztek még hozzá. Az is egy lehetőség, hogy írjátok ki mennyit költ bevásárlásnál, hónap végén összegzitek ki mennyit adott bele és utólag lehet korrigálni, ha szükséges. Azt is lehetne, hogy egyszer te, egyszer ő fizet és nem centizitek, de ebből könnyen lehetne az, hogy mikor ő a soros, nem vásárol be rendesen. Pontosan beszéljétek meg mi legyen, azt könnyebb betartani is, aztán jó esetben egy idő után ez lesz a természetes és többet nem lesz belőle probléma.
2023. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem így megy. Mind a ketten szoktunk vásárolni. Rendeljetek házhoz, akkor mindegy ki mennyire fáradt. Egyiket fizesse ő, a másikat te.
2023. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Csináljatok közösen nagy adag több napra elegendő kajákat! Spagettit, pörköltet stb-t.
2023. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Pofátlan főleg ha kinevet és csak ígérget. Én emiatt vágnám ki, nem azért, hogy felfalja a hűtőből a kaját.
2023. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Ez milyen kapcsolat? Mert nem szerelem az 100%.
2023. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%
Azért mit lehet azon megbeszélni, amikor már többször megemlítetted neki, hogy ne egye meg a kaját, vásároljon be és felesben fizessétek? Tök nyilvánvaló hogy nem veszi figyelembe amit kérsz tőle/amiben megegyeztettek, ergó kihasznál. Semmit nem lehet ezen megbeszélni, mert akkor jön azzal elő, hogy nem kezeled őt egyenrangú félként, vagy vihog vagy az ígérgetés megy újból. Szerintem is tedd ki! Nemhiába mondják hogy lakva ismerszik meg az ember.
2023. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Igazi pióca, baxd ki.
2023. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
53%
Legyen külön polcotok a hűtőben.
2023. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%

Jaja, jól mondja az #5-ös, "szép" kis szerelem ahol mindkét fél az anyagiakat nézi. Mindazonáltal mivel nem ez volt megbeszélve, le kellene ülni és megbeszélni a dolgot! (felnőtt emberek módjára)

Alapszabály: a közös költségekhez mindenki a saját jövedelme arányában járul hozzá. Ha a csajszi nem, akkor simán csak piócázni akar rajtad.

2023. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Dobd ki .
2023. okt. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!