Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 2 év együttélés probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év együttélés probléma a szexszel, normális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a párommal, ő 30 éves férfi; én 26 éves nő vagyok. Sosem volt túlcsorduló szexuális vágya, a maximum a mindennap 1x szex volt, a kapcsolatunk elején. De amióta egymásra hangolódtunk és összeszoktunk, ő nem kívána sokszor, neki elég heti 1x az elmondása szerint. Az a helyzet, hogy nekem nagyobb a vágyam és nagyon szeretem orálisan kielégíteni, amit hetente többször önszántamból szoktam. Minden nap szeretkeznék, ami abból adódik, hogy magasabb az egyik hormonszintem, ami egy nőgyógyászati vizsgálatból derült ki. Azt mondta, hogy ő úgy tekint rám mint az asszonyára, és nála az érzelmi rész erősebb, mint a szexuális a kapcsolatunk elejétől. Amíg nem volt barátnője, akkor is kibírta hónapokig szex nélkül az elmondása szerint. Szerintem neki alacsonyabb a tesztoszteronszintje, és eléggé stresszes a munkája is. Az a problémám, hogy többször elutasítja a közeledésem arra hivatkozva, hogy most nem "kanos" és nem is kezdeményez, mert azt mondja, hogy én mindig megelőzöm azzal, hogy rávetem magam, vagy meg épp dolgozom amikor kanos lesz. Így ritkán jön ránk épp egyszerre. Elhagyni nem akarom, mert elmondhatatlanul szeretem és érzem, hogy ő is, és gondoskodik rólam, törődik velem, és ha pl.mondom neki, hogy be vagyok indulva és elégítsen ki, megteszi rögtön, csak épp ő nem kívánja olyan gyakran a szexet. Én csak amiatt aggódok; hogy így később másokat fog megkívánni és félre fog lépni. Kerlek adjatok tanácsot és ne ítéljetek el. Köszönöm.

2023. okt. 11. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Normális, döntsd el hogy megcsalod-e te, ha lesz rá jelölt, vagy inkább tisztességes módon véget vetsz a kapcsolatnak, esetleg nyitott kapcsolat is lehet megoldás a problémára.
2023. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

voltam én is így, iszonyatosan szerettem, mégsem kívantam úgy, ahogy kellett volna.

nálunk vita volt belőle, nem úgy fogta fel a csaj mint ahogy te :) meg talán én sem úgy viszonyultam a dologhoz, ahogy kellett volna.

Ha szereted és ő is szeret, 101%ra bizton állítom nem fog félrekurni :)

valamit találjatok ki, szexkütyük vagy beszéljetek erről többet vagy valami, hogy ő se érezze azért ezt kellemetlennek, ne azt érezze nem tud neked megfelelni vagy valami, érted na. ne a lelkét gyötörje emiatt. ahogy te se a tiéd, szeret az a lényeg :)

F.

2023. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez azt jelenti, hogy nem kíván eléggé?
2023. okt. 11. 20:40
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
A szeret nem a lényeg. Az a lényeg hogy szeret es egyezik/hasonló a szexuális étvágy, preferenciák.
2023. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor vége? Semmi megoldás nincs?
2023. okt. 11. 20:49
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Vele kapcsolatban nincs. Úgyhogy inkább legyen vége.
2023. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ő gondolhat arra, hogy te fogsz elcsábítani valaki mást, akinek van szexuális vágya, mivel ő az aki nem tudja megadni neked, amit kívánsz.
2023. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez a férfi soha senkit nem fog megkívánni. Ha neked jó ez a kapcsolat lelked rajta.
2023. okt. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk is ilyesmi van. 2éve nem volt szex, max csak oral.


Én elmondtam hogy stresszes vagyok és q saját életem sincs sínen, dolgozom rajta, és most a szex az utolsó..


Emellett korábban próbáltam jelezni neki,hogy a külseje változott ami miatt csökken a vonzalom. De nem igazán tett ellene

2023. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Szeretnék segíteni nektek, küldök privit.
2023. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!