Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 2 év együttélés probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év együttélés probléma a szexszel, normális ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást a párommal, ő 30 éves férfi; én 26 éves nő vagyok. Sosem volt túlcsorduló szexuális vágya, a maximum a mindennap 1x szex volt, a kapcsolatunk elején. De amióta egymásra hangolódtunk és összeszoktunk, ő nem kívána sokszor, neki elég heti 1x az elmondása szerint. Az a helyzet, hogy nekem nagyobb a vágyam és nagyon szeretem orálisan kielégíteni, amit hetente többször önszántamból szoktam. Minden nap szeretkeznék, ami abból adódik, hogy magasabb az egyik hormonszintem, ami egy nőgyógyászati vizsgálatból derült ki. Azt mondta, hogy ő úgy tekint rám mint az asszonyára, és nála az érzelmi rész erősebb, mint a szexuális a kapcsolatunk elejétől. Amíg nem volt barátnője, akkor is kibírta hónapokig szex nélkül az elmondása szerint. Szerintem neki alacsonyabb a tesztoszteronszintje, és eléggé stresszes a munkája is. Az a problémám, hogy többször elutasítja a közeledésem arra hivatkozva, hogy most nem "kanos" és nem is kezdeményez, mert azt mondja, hogy én mindig megelőzöm azzal, hogy rávetem magam, vagy meg épp dolgozom amikor kanos lesz. Így ritkán jön ránk épp egyszerre. Elhagyni nem akarom, mert elmondhatatlanul szeretem és érzem, hogy ő is, és gondoskodik rólam, törődik velem, és ha pl.mondom neki, hogy be vagyok indulva és elégítsen ki, megteszi rögtön, csak épp ő nem kívánja olyan gyakran a szexet. Én csak amiatt aggódok; hogy így később másokat fog megkívánni és félre fog lépni. Kerlek adjatok tanácsot és ne ítéljetek el. Köszönöm.

2023. okt. 11. 20:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez a ferfi soha nem fog megcsalni!


Hadznaljon dildot a kielegitesedre.

2023. okt. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
35%

Nézd, hát megcsalni soha nem fog.

Neked pedig van két kezecskéd, megoldhatod magadnak.

2023. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Neki ennyi az igénye. Ezzel semmi baj, kérdés: NEKED megfelel-e. Ha nem, lépj.
2023. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
Én meleg vagyok, de hasonló a helyzet. Páromnak kevés a libidója, az enyém nagyobb. 3 éven vagyunk túl és nyáron költöztünk össze. Ebben az egyben nincs összhang, viszont érintésekkel-ölelésekkel naponta bizonyít és szexuális étvágyon kívül minden klappol. Sok más küzdelem volt a kapcsolatunkban, ami miatt igazinak tartjuk egymást. Úgyhogy szerintem ilyen előfordul és nem szabad ezért félni. Bár sokan szexéhesnek tartják a férfiakat általánosítva, de vannak kevés libidóval érzelmes férfiak is.
2023. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Vagy megszoksz vagy megszöksz.


Csak tényleg nem értem, hogy miért attól tartasz, hogy a párod fog félrelépni, akinek sokkal alacsonyabb a libidója. Miért nem attól félsz, hogy te fogsz félrelépni, akinek sokkal magasabb a libidója?

2023. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!