Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélés. Hogyan kezelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés. Hogyan kezelitek a problémákat?

Figyelt kérdés

Most fogunk osszekoltozni a baratommal. Ti hogyan oldjatok meg a feszült helyzeteket ? Itt már nincs az az opció hogy fogom és “hazamegyek” ha haragszok ra.


20/l



2021. aug. 4. 23:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Eleve úgy kéne összeköltözni, hogy nincsenek olyan problémák közöttetek, amikre eddig az volt a megoldás, hogy "na most akkor én hazamegyek".
2021. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Attól még haza mehetsz, gondolom a szüleid nem tiltanak ki a házból. :D
2021. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmi harc ne legyen, hanem kompromisszum...
2021. aug. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek feszültségek:) elég nagy a ház
2021. aug. 5. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ahogy konfliktushelyzeteket meg kell oldani: megbeszéljük. Én sosem rohantam haza sértetten, mert az aztán semmit nem old meg.
2021. aug. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
11%

Mi úgy, hogy ha nekem valami nem tetszik, mehetek amerre látom, a gyermekemet meg nem láthatom, amíg 18 nem lesz.


Zsarolás. Mennyei.

2021. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Kommunikáció. Mindenki elmondja. Higgadtan. És utána az arany középút a megoldás.
2021. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Igy nincs értelme ősze költözni se.
2021. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni a problémákat, ha azonnal nem is megy, mert nem tudtok lehiggadni, akkor kértek egy kis időt, bezárkóztok, és később megbeszélitek, amikor már tisztán láttok.

Nálunk legalábbis így megy.

2021. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
11 éve vagyok kapcsolatban,persze más egy friss kapcsolat, meg hol nincsenek viták?!Ha valami nézet eltérés volt közöttünk, volt hogy 1-2 napig nem szóltunk egymáshoz, de ez a legroszabb. Én amúgy is lelkis típus vagyok,őrlődtem csak magamban,aztán jó kis békülős szex, aztán megbeszéltük a dolgokat. Mára már nincs ez a nem szolok hozzád, kerulgetjuk kínosan egymást.. Van hogy elküldöm oda.. de aztán elnevetjük, megbeszéljük.
2021. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!