Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kiszolgáltatott a nő a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszolgáltatott a nő a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Miért van az ha egy nő kiszolgáltatott szerepre vágyik egy kapcsolatban?
2023. okt. 16. 03:23
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Sérült személyiség.
2023. okt. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Honnan tudod, hogy arra vágyik? Sokan csak nem akarnak dolgozni. Igy amikor a hapi felajánja hogy majd eltartja, simán jó nekik, élvezik mint sem sejtve, legalább is addig míg a hapi ezért nem kezd feltételeket szabni, elnyomóként viselkedni.

Vagy van amikor megbeszelnek valamit de a másik nem tartja be az ígeretét, és zsarolásba kezd. Sokszor elhangzik, hogy a nő akarta ezt, meg azt, aztán ha elbeszélgetsz vele, kiderül köze sincs ahhoz amit a pasi előadott az ő verziójában. Nagyon ritka de szinte nincs is olyan amikor valaki saját maga akar egy xar pozicióban lenni, alárendelve, kiszolgáltatva önszántából. Vagy behazudtak neki valamit amiből nem lett semmi, ez sokkal valószínűbb.

2023. okt. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem arra vágyik, csak a kényelemre, aminek bizony idővel vagy így, vagy úgy, de meglesz az ára. Általában a csak a jelenre gondoló nők vállalják ezt a fajta életmódot. Aztán mikor bekövetkeznek a negatív mellékhatások, akkor jön a sírás, a tehetetlenség,az önsajnálat az önként felelőtlenül vállalt kényelem következményei miatt.
2023. okt. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Mert nem szeret dolgozni. Ka az alkalmon. Ha beválik, akkor igaza van.
2023. okt. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Nők nagyon nagy része ilyen, szeret felnézni a párjára, és kontroll alatt lenni.

Csak ugye ezek magas dolgok egy lázadó, kontrollmániás, feminista nőnek, ilyenek próbálják beléjük magyarázni, hogy legyen jó nekik, 0 empátiával.

Mindenki úgy él, ahogy akar.

"sérült személyiség"

Tényleg mennyivel jobb egy olyan személyiség, ami taszítja magától még a férfiakat is, és az életben nem lesz hosszabb távú kapcsolata.

2023. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeret a lfsz kontroll alatt lenni utolsó. Nekem is jogom van a saját életemben mindenben egyedül dönteni. Nehogymár más ugràltasson, meg figyelgessen, meg hozzon helyettem döntéseket! Azért mert nő vagyok, nem vagyok alábbvalóbb egy büdös faszú, lógó heréjű szőrös kétlàbútól. Nem vagyok senki csicskája, és a többi nő sem!!!!!

És ne azért legyen már valakivel kapcsolatom, hogy a fejemre nőjjön, mert vannak ilyen mindenkit kontroll alatt tartó fszkalapok mint te! Inkább az ilyeneknek nem való kapcsolat, mikor csak szolgálónak nézitek a másikat. És teljes mértékben uralkodni akartok rajta.

2023. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!