Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A múlt heten volt egy online órám és mivel egy 15 négyzetméteres szobában lakunk, megkértem a páromat, hogy arra 40 percre foglalja el magát, amíg tart az órám. Mondta, hogy rendben filmet fog nézni fülhallgatóval. Kb az óra felénél, felállt és elkezdett melegíteni magának levest, utána kiment a WC-re és pisilt nyitott ajtónál. Aztán felnyitott egy sört és fingott egyet. A szobám egybe van a kis konyhával és a WC/fürdő is kb a számban van. Én erre nagyon kiakadtam, mert kb minden hallatszott a kamerán keresztül. Ő azzal mentegetőzött, hogy úgyis hangosan beszéltem és, hogy biztosan nem lehetett ezeket hallani.

2023. okt. 24. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Mekkora proli suttyó 😂


Nem, nem normális, hiszen nem kértél tőle lehetetlen dolgot. Igazi főnyeremény a faszi 👌

2023. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Vicces. 🤣🤣🤣
2023. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem normális. Nemcsak bunkó proli, de még egy egyszerű kérést sem tud teljesíteni. Lefogadom máskor meg órákig ül a seggén a telefont, vagy valami játékot nyomva, akkor gondolom nem okoz neki gondod.
2023. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt körültekintő egyszeri alkalommal, ha többször fordult ilyesmi elő vagy fog akkor tényleg nem normális helyzet, de egyszer belefér.
2023. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik automatán működnek, így többször kell nekik elmondani a változást, hogy ne a megszokott módon viselkedjenek.
2023. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

10 éves fiam képes egy ilyen kérést megérteni és betartani.

Nagyon bunkó párod van!

Ha jól értem, 20 percet bírt ki filmnézéssel.

2023. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tény, hogy a párod egy ovis bunkó proli phasz, de!

Miért nem vagy lenémítva az online órán egyébként? :D

jan. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert ez privát tanár, ahol nekem is kelll beszélni :)
jan. 22. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!