Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért kötekszik annyit velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötekszik annyit velem?

Figyelt kérdés
Neki ez a lételeme kiforgatja a szavaimat, és várja a reakciót a visszavágást, csak az a baj, hogy nagyon fel tudja húzni az agyam, és elpattan a cérna. Kezdek ebbe belefáradni, hogy nekem sosem ad igazat, hanem hajtogatja a maga igazát. Állítása szerint szeret, vesz virágot, főz de folyton belémköt, és ezzel felidegesít.Fárasztó,hogy mindig vissza kell vágjak,van amikor már tényleg felemelem a hangom, addig feszíti a húrt, és nemértem, hogy miért nem lehet vele ezt megbeszélni, hogy nem mindig neki van igaza. Azzal, hogy sosem jó az ahogy, amit teszek, hanem az ő igazsága létezik, ezzel teljesen lefáraszt.

dec. 13. 05:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A nyílt kommunikáció sem működik nála, mert morog magában. Nem mondja ki mindig nekem, ha baja van utólag vágja a képembe.
dec. 13. 05:44
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Uralkodo tipus, menekulj.
dec. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret csak nem talál mást vagy lerázták és rajtad veri le a kudarcait.
dec. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De akkor miért mondja, hogy a szerelme vagyok, és mindennap leírja, hogy szeret imád. Ugyanakkor ez a kötekedés nem ezt mutatja, viszont főz nekem virágot hoz, ellentmondásos. Vitákbam neki van igaza, főz de azt amit ő szeret.
dec. 13. 05:53
 5/17 A kérdező kommentje:
Állítása szerint játékosan kötekszik, és forgatja ki a szavaim, tényleg szokott is rajta mosolyogni, de ez nekem már fárasztó, mint vicces, és mikor idegen emberek előtt csinálta, azok csodálkoznak, hogy ezt hagyom. Lehet, hogy szeret, de ezekkel, hogy el is várja, hogy vevő legyek a kötekedéseire ezzel rombolja a dolgokat.
dec. 13. 05:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A főzésen lovagolsz, hajtogatod, hogy szeret mert főz neked, a végén meg kibököd, hogy azt főz amit ő szeret😁😁😁

Ő csak magát szereti, mit kínlódsz vele?

dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
4 mert ezzel akarja a gyanudat elaltatni. Hazudik.
dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miben?
dec. 13. 08:07
 9/17 anonim ***** válasza:

"Azzal, hogy sosem jó az ahogy, amit teszek, hanem az ő igazsága létezik, ezzel teljesen lefáraszt."

Kell ez neked? Elég? Boldog vagy? Ő az igazi neked?

dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Grizesteszta ***** válasza:
100%

Azért kötekszik veled, mert....

1)ő nem érzi ezt kötekedésnek, azt hiszi: vicces.

2) direkt szívat, mert élvezi, hogy hergelhet.

3)nem is kötekszik, Te vagy túl érzékeny, csak Te érzed kötekedésnek.

4) lehet még sok-sok ok/magyarázat, tudja a fene, miért (érzed úgy, hogy) kötözködik veled.


Igazából nem az a jó kérdés, hogy: 'Miért kötekszik annyit velem?' hanem az a jó kérdés, hogy: 'miért vagyok vele, ha úgy érzem, hogy folyton kötözködik velem?'

Na, az én kérdésemet válaszold meg magadnak és változtass az életeden a saját válaszodnak megfelelően! Sok sikert hozzá!

dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!