Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kötekszik folyton a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötekszik folyton a párom? Egy hónapja beleköt mindenbe.

Figyelt kérdés
Együttélünk 2 éve. Ö 40 éves én 34. Neki van egy gyereke nekem nincs. 2 hónapja közös megegyezés után lett egy cicánk. Azóta féltékeny a macskára. Kisköcsögnek hívja, zavarja ha az ölembe mászik, nem jöhet be a fürdőbe ilyenek. Folyton megkapom hogy a macskával többet foglalkozok mint vele. Vitákat szit. Listázza hogy az elmúlt napokban én mit köszöntem meg mit nem. Pl a fejemhez vágta hogy hazafelé hozott nekem valamit amit nem köszöntem meg csak annyit mondtam tegye le az asztalra. Ilyenekbe beleköt. Szerintem ez nem normális dolog. A gyerekét minden hétvégén idehozza aki televan szemölcsel amit anyja nem kezel én egy szót nem szóltam de a macska ha bejön a fürdőbe az baj. Kicsit úgy érzem neki mindent lehet nekem meg úgy kell viselkednem ahogy ő elvárja, úgy beszél velem mint egy gyerekkel! Nagyon besokalltam. Igen próbáltam beszélni vele amire az a válasza hogy én kiforgatok mindent és őt állítom be hibásnak. Most is 2 napja ekéz messengeren majd hétvégén idehozta a gyereket én meg vágjak mindenkihez jópofát. Nekem nincs ehhez kedvem. Elfogadom a gyereket de úgy nem megy ha b.szogat minden apróságért. Persze most kerülöm őket most ez a baj. Szerintetek mit tegyek?
2020. júl. 25. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg kéne fontolnod a szakítást. Azért az már elég durva, ha egy állatra is féltékeny. Elég sok frusztrációja lehet. Az meg már régen rossz ha azt felhánytorgatja, hogy légy hálás, hogy mennyi mindent megtesz érted. Ritka kiállhatatlan ember lehet :/
2020. júl. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Mit tegyél?

Beszélgess el vele.De legetőleg macska meg gyerek nélkül.

Nem látok itt olyan nagy problémát.

Legalábbis a háttérben nem.Ez olyan,mint egy bőrkiütés sokszor.Ilyesztő,meg csúnya,de valójában nem egy komoly ,életveszélyes betegség.


Apró dolgok után összejönnek olyan benyomások,melyek tévesek.És ezek aztán ott fortyognak az emberben akaratlanul is.Nem tudhatom,de pldául ilyen lehet a macska is.Amikor reggel az az első,hogy a cicát kényezteted,nem pedig őt.

Tudom,ez így hülyén hangzik egy kicsit,de tudat alatt benne lehetnek ilyesmik a nap folyamán,ilyen és ehgez hasonló momentumok.


Nem,nem úgy értem,hogy a pasid tök idióta és féltékeny egy macskára.Nem tudatosan vmi olyasmi lehet,hogy nem foglalkozol vele eleget.A gyerek pedig itt kerül a képbe.Ha nem vele,akkor a hozzátartozó gyerekkel foglalkozz! Tehát közvetve igényli magának a figyelmet ez által.


Ezt egy őszinte beszélgetéssel ,nyugodt körülmények között meg lehet ildani.

Mondjátok el egymásnak,hogy éreztek.És akkor,ha mindketten elég belelátóképességgel vagytok megáldva,akkor megértitek a másikat,és megváltoztatjátik a hozzáállásotokat is.

2020. júl. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%

2#vok.

Bocsi a hibákért,remélem érthető volt azért.

2020. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez nála rendszeres, nem tetszik valami gyüjtögeti majd kötekedve elmondja. Én nem értem miért baj a macska, amikor itt a gyereke ő sem foglalkozik velem. De hogy listázza hogy miben vagyok sz.r kiakaszt. Rendesen listát ír a telefonján. És ilyenkor beleköt a facebookomba meg minden szarba
2020. júl. 25. 10:46
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan kérdezem.. Miért vagy még ezzel az emberrel? Ezekből nekem az jön le, hogy megmérgezi a mindennapjaidat.
2020. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4+ Amint elnézem van nálatok a kapcsolatban nagyobb probléma mint a gyerek vagy a macska.
2020. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Kuka. Én eleve össze se jöttem volna gyerekes férfival. Nem nevelném másét
2020. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%

7#

Csak az a gond,hogy senkit se érdekel,hogy te kivel jöttél volna össze.Ha nem vetted volna észre,a kérdés az,hogy "miért kötekszik folyton a párom".Nem pedig az,hogy miss 7eske kivel jönne össze,vagy nem.

A kérdező felnőtt ember,és arra kíváncsi,hogy tudná megoldan a kapcsolatát,nem pedig megszakítani.Mert nyilván akkor minek irná ki a kérdést.A hülye is tud szakítani,ahhoz nem kell ész,meg fáradtság sem.

2020. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A 7esnek abban igaza van hogy mégegyszer nem kellene kisgyerekes pasi. Én sokkal több kompromisszumot kötök miatta mint ő miattam. És felháborító hogy még ő kötekszik.
2020. júl. 25. 11:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisköcsög... De cuki lehet ez a Kisköcsög. 🥰🙂 Féltékeny, ez biztos. Hogy egy állatra az, ez nem normális, de gondolom téged nem tart normálisnak, h kedveled-szereted ezt a kisköcsögöt... Gondolom vmi nárcisztikus problémája lehet, minden mozdulatával, tettével, beszédével azt ajarja bizonyítani neked, h ő felsőbbrendű. Ha személyiség zavaros, akkor sok mindent nem tudsz veke kezdeni. Soha nem fogja beismerni, elismerni, h gond van vele.
2020. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!