Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Közre tud játszani egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közre tud játszani egy kapcsolat működőképességében,ha az egyik fél odaköltözik a másikhoz,viszont a ház,az előző (családi otthonához képest),egy undormány,és sem rövid sem hosszú időn belül nem változik a helyzet?

Figyelt kérdés
Beleadtam anyagit is, nem ingyen élek a barátom házában.Dolgozom is, itthon is,melóban is. Azt látom ellenben,hogy nem jutunk egyről a kettőre,mert a mostani ház,amiben lakunk, nem csinosodik..és nagyon szégyenlem is.A barátom nem nagyon igyekszik,hogy bármi is meg legyen rajta csinálva,ha valami meg is van,éveket kell könyörögni,hogy csináltassuk meg,mert adok is bele.Azzal hiteget,hogy majd ha elköltözünk innen (mert el akarunk), akkor majd ilyen,meg olyan szép házunk lesz..De könyörgöm,ennél sem erőlteti meg magát,akkor így hogyan bízzon az ember,bármiben is?Azt érzem,csak hiteget,jó neki az állóvíz is..Inkább csesz el egy csomó pénzt koncertekre,mint erre a házra áldozzon..Közben meg azt mondogatja,hogy felújítjuk,és majd jó pénzért eladjuk,és akkor abból építünk másik házat, sajátot, nem más által korábban lakottba fogunk élni...,.De hiszen a felújítás sem halad..mert nincs semmi csinálva..Valóban emiatt lehet köztünk a frusztráció (részemről),vagy őt nem bírom elviselni? Ráaadásul mindig halogat, minden esetben..
dec. 13. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki lusta az örökre az is marad .

Nőként en furtam fel a polcokat, vakoltam, ő meg nézte.

Majd ekkor majd akkor.

Egy idő után már meg sem kértem, inkabb megcsináltam.

Szifont szedtem szét mosogató alatt duguláskor.

Aztán besokalltam.

Összepakoltam neki.

Köv kapcsolataban ugyanezt tette !

dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is festettem, tapasztottam, fúrok,faragok..mindent csinálok..Semmit sem tud sem megszerelni,sem összeszerelni..Minden rám vár.Nem vagyunk régóta együtt,de már most ki vagyok akadva és rengetegszer ugrom a torkámak,hogy kihasznál,és miért csak nekem kell ezeket megcsinálni? Neki nem volna érdeke? Vagy nem kellene? Hát ha neki nem kell,akkor nekem sem kellene..csak,hogy én meg azt nem szeretem,ha csak elvagyunk,aztán majd valami lesz..
dec. 13. 12:08
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lusta, nincs rá más szó , és még igenytelen is , ha nem zavarja a környezete építese, szépítese.


+ add hozzá ha csaladot alapítasz vele a te "gondod" lesz a gyerek is , a haztartás és a barkácsolás szerelés , festés mellett.


Tényleg ilyen életet szánsz magadnak ?

dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De pont az,hogy úgy zavarja,hogy más csinálja meg helyette,ne neki kelljen. Mert ő is szép házat szeretne, meg ezt és azt,csak ne neki kelljen tenni érte, hanem csak beletehesse a seggét a készbe.Elnézést a szóhasználatért, de nem tudom,mással illetni.Érdekesség még az is,hogy neki akkor pont nagy munkája van, amikor kertben kellene kint dolgozni,vagy olyan házi melót csinálni,ami több mint fél órát vesz igénybe..
dec. 13. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja kapkodhatná magát jobban, de ha egy újonnan épített ház 1/3-a az anyag, 2/3-a a munka és ő 3/3-ot kell fizessen érte, ugyan legyen már jogos elvárás, hogy a készbe tegye a seggét. 😅

Szerintem meg ragaszkodik a házához, csak ezt így direktbe nem mondja neked.

dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Eddig is beszálltam mindenbe..nem neki kellett állnia egészben..Szóval abszolút jogtalan ez a hozzáállás..Ő inkább a szülői komfortzónából nem akar kilépni,nehogy anyuci,és apuci már ne tudja támogatni hátulról,hanem végre férfiként kellene viselkednie..és csak ketten lennénk..nem pedig gondolok egyet,és felfutok anyucikához a régi szobámba és munka címszó alatt játszogatok a "céges" laptopon.
dec. 13. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:

#7. Nem erre értettem kérdező. Azt írtam, a megrendelő aki akárhány ember lehet, arra fizet kulvsrakész árat hogy a kész házba tegye bele a seggét.

De mondom, itt sztem konfliktuskerülés van inkább.

dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj, még együtt vagy vele... ;)
dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-es "jogtalan ez a hozzáállás"

Kihasznál, te pedig hagyod, semmiért.

dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!